Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
PHP

Problem ze sklepem GoQ'a

php

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Makale

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 12
Początkujący

  • Postów:234
  • Lokalizacja:Płock
Offline

Napisano 17.02.2013 04:39

Sklep: http://amxx.pl/topic...shop-20-by-goq/
Nic nie ruszam tylko wgrałem pliki, baza zrobiona. Odpalam instalator a tam:
[b]Warning[/b][color=#000000]: mysql_connect() [[/color][url="http://adres/sklep/function.mysql-connect"]function.mysql-connect[/url][color=#000000]]: Access denied for user 'makale'@'localhost' (using password: NIE) in [/color][b]/home/makale/domains/adres/public_html/sklep/configs/head_config.php[/b][color=#000000] on line [/color][b]9[/b]
[color=#000000]BRAK DOSTEPU DO BAZY[/color]

Do tego jak podłącze już bazę danych poprzed plik head_config to jest napisane, że sklep został już zainstalowany pomimo tego, że tek nie jest.

W jego temacie w pierwszym poście nie ma info o tym jak tyo zrobić. Widzę, że nie tylko ja miałem ten problem, ponieważ przeglądając jego temat już był taki problem, że coś trzeba w sql.php ... Nic z tego nie rozumiem.


EDIT: Instalacja zakończyła się dopiero w takiej ścieżce domena.pl/sklep/install/install.php, a nie w tej co podał autor...

Ale mam inny problem. Jak to w ogóle edytować ? Chcąc kupić slota to mam tydzień, miesiąc, miech gdzie to się zmienia wszytsko ? ...

Cytat: Sklep zawiera prosty system rejestracji/logowania oraz panel admina w którym możemy zarządzać newsami,dodawać użytkownikom daną ilość naszej waluty oraz kilka innych rzeczy.

W paczce jest wrzucone kilka modułów a cala konfiguracja sklepu to tylko edycja plików w folderze configs.

Ekhm... Nie no banalna wręcz. Nawet nie wiem o co tu chodzi.

Aha i coś jeszcze. Jak ustawić stałe nazwy serwerów bo ten sklepik źle pobiera nazwy z AMXBans albo w ogóle nie pobiera.

Użytkownik Makale edytował ten post 17.02.2013 04:27

  • +
  • -
  • 0

Poszukuję: serwerów do sieci, grafika do sieci oraz kilku stron WWW (prywatnych), adminów na serwery, itp.

Szukasz zajęcia na wolne chwile ? Pisz !

b_350_20_5A6C3E_383F2D_D2E1B5_2E3226.png

Zapraszam !


#2 EtPro^-^

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:33
  • Lokalizacja:Wałbrzych
Offline

Napisano 17.02.2013 08:20

:facepalm:
Zakładam że masz bazę na hostingu z Direct Adminem, więc nazwa usera nie powinna mieć postaci Makale - tylko (przykładowo) makale_sklepik.
A więc - załóż bazę w panelu, stwórz nowego użytkownika wraz z tą bazą i dane wpisz w head_config.php.

#3 Makale

    Wszechwidzący

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 12
Początkujący

  • Postów:234
  • Lokalizacja:Płock
Offline

Napisano 17.02.2013 17:53

Zrobiłem tak ... Unixstorm hosting...
zrestza inaczej się nawet nie da.
Użytkownik DA to makale i tworząc baze już mam ten przedrostek + _ i nazwa i user. Baza jest wgrana poprawnie.

Nawet nie wiem jak tam ceny zmienić... i jak ustawić długość
  • +
  • -
  • 0

Poszukuję: serwerów do sieci, grafika do sieci oraz kilku stron WWW (prywatnych), adminów na serwery, itp.

Szukasz zajęcia na wolne chwile ? Pisz !

b_350_20_5A6C3E_383F2D_D2E1B5_2E3226.png

Zapraszam !


#4 Makale

    Wszechwidzący

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 12
Początkujący

  • Postów:234
  • Lokalizacja:Płock
Offline

Napisano 31.03.2013 20:25

REF

EDIT: Problem z bazą rozwiązany. Teraz jak edytować te moduły. Jak tam ustawić VIP'a, jak tam zrobić cennik jak tam COKOLWIEK zrobić !?

Użytkownik Makale edytował ten post 31.03.2013 20:26

  • +
  • -
  • 0

Poszukuję: serwerów do sieci, grafika do sieci oraz kilku stron WWW (prywatnych), adminów na serwery, itp.

Szukasz zajęcia na wolne chwile ? Pisz !

b_350_20_5A6C3E_383F2D_D2E1B5_2E3226.png

Zapraszam !


#5 horiks

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:7
  • Lokalizacja:Łódź
Offline

Napisano 06.04.2013 02:03

Wchodzisz w moduł np vip i tam na górze masz "Tresc|Admin" i dodajesz wszystko w tym Admin, i tak w każdym z module.
Z tego co wiem to GoQ już go nie aktualizuje, a sklep nie posiada chyba zabezpieczeń przed dublowaniem wpisów

Użytkownik horiks edytował ten post 06.04.2013 02:06

  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: php

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych