Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

[ROZWIĄZANE] Punkt ostrzeżenia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 cherriEE

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 8
Nowy

  • Postów:57
  • Imię:Oskar
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 07.02.2013 15:44

Witam

Widziałem w tej sekcji forum temat odnośnie bana, jednakże nikt nie powiedział mu, że to złe miejsce, więc ja też tutaj napiszę moją sprawę.

Dostałem ostatniu punkt ostrzeżenia od Moderatora "CheQ" za podanie skompilowanego pluginu (perk do Coda).

Przeczytałem jeszcze raz regulamin działu, i nic takiego tam nie widzę:

  • Prośby o klasy oraz perki, umieszczaj w osobnych tematach.
  • Nazwa tematu ma mówić jego zawartości.
  • W nazwie uwzględnij konkretną ilość klas/preków o jakie prosisz i podaj conajmniej jedną nazwę.
  • Nie proponuj w nim wynagrodzenia, nie oceniaj pracy itp.
  • Pamiętaj o określeniu czego oczekujesz wybierajac odpowiedni prefix.
Przykłady nieprawidłowych nazw tematów:

Spoiler
Przykłady prawidłowych nazw tematów:
Spoiler
  • Treść tematu ma zawierać jasny i przejzysty opis klasy/perku jakiego oczekujesz.
  • Zakaz wstawiania tekstów informujących o wynagrodzeniu za wykonaną pracę w formie reputacji etc.
  • Pisząc na forum oczekujesz pomocy od jego społeczności - nie proponuj mozliwości kontatku/ pomocy poza jego zakres.
  • Przed napisaniem tematu z prośbą o klasę sprawdź czy jest możliwość wykonania jej za pomocą generatora klas dostępnego na forum.
  • W przypadku napisania prosbę o klasę którą można wygenerować temat zostanie zamknięty a autor zostanie ukarany.
  • Kategoryczny zakaz odświeżania tematów postami "proszę o jeszcze", "Dzięki łap + dalej" etc. Takie posty będą traktowane jako spam a ich autor zostanie ukarany.

Proszę o usunięcie punktu ostrzeżenia, oraz uaktualnienie regulaminu, jeśli taki punkt powinien istnieć.

Pozdrawiam!

  • +
  • -
  • 0

#2 glut

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 954
Master

  • Postów:2 086
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:Namysłów
Offline

Napisano 07.02.2013 15:51

Tutaj masz regulamin forum. http://amxx.pl/topic...egulamin-forum/

Tamten to regulamin działu. I powinieneś znać je oba przed założeniem tematu/napisaniem postu
  • +
  • -
  • 1

Nie pomagam za darmo na PW/GG/Steam od tego jest forum

 

TP Game + RR

 

Znak rozpoznawczy :coto:


#3 Piro_0

    Zaawansowany

  • Zbanowany

Reputacja: 16
Początkujący

  • Postów:104
  • Imię:Marcin
  • Lokalizacja:Kartuzy
Offline

Napisano 07.02.2013 15:52

Całkowity zakaz wrzucania na forum załączników (w tym także podawania linków do serwisów hostujących pliki) w których to znajdują się skompilowane pluginy .amxx przez użytkowników jak i każdą inną grupę na forum. Udostępniamy jedynie kod źródłowy (plik .sma - Pliki te można automatycznie skompilować za pomocą przycisku "Pobierz Plugin", który znajduje się pod dodanym załącznikiem o rozszerzeniu .sma ). Za nieprzestrzeganie tej zasady zostaniesz wynagrodzony ostrzeżeniem a w skrajnych przypadkach nadużyć - banem.

Pomogłem Daj + Nie Bądź Żyła.


#4 Onyke

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 708
Guru

  • Postów:2 178
Offline

Napisano 07.02.2013 15:57

Regulamin forum - obowiązuje na całym forum
Regulamin działu - obowiązuje tylko w danym dziale

Cytat z regulaminu forum:

Całkowity zakaz wrzucania na forum załączników (w tym także podawania linków do serwisów hostujących pliki) w których to znajdują się skompilowane pluginy .amxx przez użytkowników jak i każdą inną grupę na forum. Udostępniamy jedynie kod źródłowy (plik .sma - Pliki te można automatycznie skompilować za pomocą przycisku "Pobierz Plugin", który znajduje się pod dodanym załącznikiem o rozszerzeniu .sma ). Za nieprzestrzeganie tej zasady zostaniesz wynagrodzony ostrzeżeniem a w skrajnych przypadkach nadużyć - banem. Zakaz nie dotyczy działu Prośby o kompilacje pluginów / Problemy z kompilacją


Ostrzeżenie nadane słusznie.
  • +
  • -
  • 0

#5 cherriEE

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 8
Nowy

  • Postów:57
  • Imię:Oskar
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 07.02.2013 15:58

Głupieję, przepraszam :/ Do zamknięcia, a ja się będę 4 razy zastanawiał czy coś napisać.. No, i już wiem że nie można przystać na prośby, bo użytkownik prosił o amxx.
  • +
  • -
  • 0

#6 Onyke

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 708
Guru

  • Postów:2 178
Offline

Napisano 07.02.2013 15:58

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Pomoc udzielona

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych