Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Free_OnlyKnife


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ferdias

    Zaawansowany

  • Zbanowany

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:79
  • Lokalizacja:Białystok
Offline

Napisano 03.02.2013 22:24

Szukam pluginu Free_OnlyKnife znalazłem tylko temat http://amxx.pl/topic...podniesc-broni/ ale to nie jest to.

#2 Gość_deLL_*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 04.02.2013 00:40

Jak nie jest to to może powiesz czego dokładnie szukasz? Chyba, że znasz na tym forum jakiegoś jasnowidza.

#3 ferdias

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:79
  • Lokalizacja:Białystok
Offline

Napisano 04.02.2013 16:59

Widać nawet nie odpaliłeś tematu co podałem bo byś takich pytań nie zadawał. Szukam pluginu Free_OnlyKnife tylko ze w tamtym temacie został podmieniony załącznik za plagiat.

#4 Gość_deLL_*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 04.02.2013 18:56

Przecież tam jest załącznik i plugin więc nie rozumiem o co Ci chodzi. To że był plagiat i załącznik zmieniony na oryginalny to ja nie rozumiem. Jak szukasz tego plagiatu to nie na tym forum.

#define PLUGIN "Free_OnlyKnife"
#define VERSION "1.0"
#define AUTHOR "G[o]Q & R3X"


#5 ferdias

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:79
  • Lokalizacja:Białystok
Offline

Napisano 04.02.2013 19:49

To jeszcze inaczej szukam pluginu jaki test w tamtym temacie opisany
Czyli

opis
Przedstawiam Wam Plugin (Free_OnlyKnife) Free Na DeathRun'y w troszkę nowszej wersji niż te poprzednie. Poprzednie wersje po wpisaniu free uniemożliwiały używanie pułapek, lecz CT mogło wziąć Broń i zabić TT. Działo się tak przeważnie na serwerach, gdy nie było admina.
Kilka Serwerów Ma już ten plugin, lecz chciałem go udostępnić reszcie ludzi, którzy zakładają swoje dr. Gram Przeważnie na DR i czuje komfort gry przy tym pluginie. TT może w każdej chwili wpisać w say: /free, free, w sayteam /free, free i uruchomi się freerun. Gdy TT użył pułapki free jest już nie możliwe. Po Wpisaniu Free CT także nie może podnieść broni, TT nie może używać pułapek. Bez Free TT nie może użyć Pułapki więcej niż 1 raz. Każdej Opcji Błędnej Towarzyszą napisy w say'u (np. [FREE] Ten Przycisk Został Już Użyty), także przy wpisywaniu free towarzyszy napis [FREE] Free zostało aktywowane. Gdy zaś CT wpisze /free lub inne komendy włączające FreeRun wyświetla się napis: [FREE] Komenda Dostępna Tylko Dla Terrorystow. Po Wpisaniu Free przez TT pokazuje się także napis w HUD: FREE!, przez kilka sekund. Plugin Nie Ma Cvarów. Plugin ten także nie ma głosowania na free przez CT (W starych wersjach tak było)



#6 ferdias

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:79
  • Lokalizacja:Białystok
Offline

Napisano 06.02.2013 20:23

Temat do zamknięcia już znalazłem.
Pewnie jeszcze inni będą potrzebowali tego pluginu także wiec proszę o podmienienie załączników z tego tematu (1 postu) http://amxx.pl/topic...-tylko-na-free/ do tematu podanego wyżej lub skasowanie tematu wyżej ponieważ nie jest to załącznik do opisanego pluginu.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych