Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Zmiana czasu gry


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vitay (STEAM)

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: -2
Nowy

  • Postów:7
  • Imię:Adam
  • Lokalizacja:Łomża
Offline

Napisano 01.02.2013 19:44

Szukałem jakiegoś pluginu który pozwoli mi na zmianę czasu gry gracza na serwerze, Chodzi mi o ten czas co jak klikniemy prawym na serwer, wybierzemy właściwości to wyświetli nam się tabela z informacjami o seerwerze a na samym dole lista graczy, ich wynik oraz czas ich gry na serwerze,

I ja szukałem tego pluginu bym mógł dowolnemu graczowi zmienić ten czas gry na własne ustawienie.
Typ napisał że muszę przekompilować. Dał mi taki kod tyle że nie mam pojęcia co z tym zrobić żeby działało proszę o pomoc [OTO KOD]

static cell AMX_NATIVE_CALL set_user_time(AMX *amx, cell *params) /* set_user_time(id,time) 0-all, seconds*/ { int index = params[1]; if (index<1||index>gpGlobals->maxClients) return 0; CPlayer* pPlayer = GET_PLAYER_POINTER_I(index); if (pPlayer->ingame){ float time = amx_ctof(params[2]); float connecttime = pPlayer->playtime - pPlayer->time; pPlayer->playtime = gpGlobals->time - time; pPlayer->time = pPlayer->playtime - connecttime; return 1; } return 0; }


PO CO MI TO


Jest mi mi to potrzebne bo mam wgrane PODboty na serwerze, zrobiłem im czat dobry, ping i wszystkie cechy prawdziwego gracza. Tylko można poznać że to boty po tym że mają identyczny czas gry na serwerze. i chcę to pozmieniać.


Użytkownik Vitay (STEAM) edytował ten post 01.02.2013 19:46

  • +
  • -
  • 0

#2 Gość_21977_*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 10.02.2013 16:18

Chcesz sprawić, by monitoring serwera uznawał boty za graczy, by móc w niesprawiedliwy sposób zyskać wyższe miejsce w rankingu serwerów, czyż nie?

#3 Vitay (STEAM)

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: -2
Nowy

  • Postów:7
  • Imię:Adam
  • Lokalizacja:Łomża
Offline

Napisano 13.02.2013 02:43

Nie interesuje mnie monitoring. Potrzebne mi to jest po to by po kliknięciu prawym na serwer, nie wyglądało tak że wszyscy gracze mają ten sam czas gry, i w ogóle. Potrzebne mi to jest. A myślę że nawet jak zmienię czas gry botów to w monitoringu itak będzie pokazywać boty jako boty powyżej 3. bo np mam wgrane PODbot y i dodałem powiedzmy 3, wgrałem plugin fake full or... i dodałem też 3 botów, są to 2 różne pluginy i czas gry tych pluginów jest różny a w gametracker itak wyświetla to jako boty. Więc nie sądze że da się w ogóle, jakoś ominąć ich zabezpieczenia. Nie po to mi to jest. Proszę odpowiedzieć na pierwsze pytanie.
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych