Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Problem z DeathRunem


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Kapyszon

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:1
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 19.01.2013 18:32

Witam!
Mam pewien problem, a problemem tym jest to że na niektórych mapach (jest to serwer deathrun) nie można wejść do CT/TT. Jeżeli przeniosę się za pomocą Amx'a to wtedy nie mogę się ruszać (z wyjątkiem myszy). A podczas przenoszenia w amxmodmenu>gracz drużyny zauważyłem że wszyscy którzy mają ten problem nie są oznaczeni ani "CT" ani "TT" ani "SPEC" tylko "UNA". Nie wiem co to znaczy.
Poza tym wiecie jak zrobić żeby po wejściu na serwer przenosiło do CT a nie TT?Na serwerze zainstalowane są następujące dodatki:GHW_Floating_Weapons.amxx timeprojector.amxx DeathrunManager.amxx travellmeter.amxx DRM_trigger_hurt_fix.amxx bk3.amxxad_manager_array.amxx use_button_once.amxx team_join.amxx statsx.amxx reconnect_features.amxx nextmap.amxx miscstats.amxx IPlog.amxx Galileo.amxx hpk.amxx BestSpeed_Edition_v2.amxx 50hp.amxx timelimitvote.amxx banmenu.amxx poprawne_rate.amxx IPlog.amxx join_leave.amxx autobh.amxx amx_ip.amxx fireinthehole.amxx autorr.amxx timer.amxx unbanmenu.amxx bullet_damage.amxx

Użytkownik Kapyszon edytował ten post 19.01.2013 18:41


#2 Kawon

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 887
Czempion

  • Postów:5 165
  • Steam:steam
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Dzierzgoń
Offline

Napisano 20.01.2013 22:47

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Autor tematu zbanowany

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
  • +
  • -
  • 0

DarkGL to mój autorytet.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych