Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Problem z podpięciem AMXBANS


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Toolex

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:1
  • Lokalizacja:Konin
Offline

Napisano 19.01.2013 14:38

[AMXBans] Blad SQL: nie mozna polaczyc: 'Access denied for user 'cspingwi_bany'@'193.33.177.34' (using password: YES)'


Taki problem mi wyskakuje jak próboje podpiąc amxbans na forum. Pomożcie był bym wdzieczny
  • +
  • -
  • 0

#2 Kameha

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:14
  • Lokalizacja:Assambler
Offline

Napisano 19.01.2013 15:07

*\addons\amxmodx\configs\sql.cfg
Upewnij się że podałeś prawidłowe dane do łączenia z MySql. Błąd wskazuje na nieudane połączenie z bazą, sprawdź czy podałeś:
1. Prawidłowe IP do bazy MySql
2. Poprawną nazwę użytkownika, która istnieje w bazie i posiada prawa do edycji danej bazy.
3. Poprawne hasło do tego konta
4. Nazwę Bazy w której będą zapisane tabele z informacjami dot. banów. (Tą bazę musisz stworzyć sam, podczas moderacji MySql poprzez forum)
5. Tabela z której będą czytani administratorzy serwera (jeżeli chcesz mieć taką opcję w amxbans, musisz mieć włączony plugin zapisu/czytania administracji z mysql (admins_sql.amxx), standardowo zostawiasz tak jak jest)
6. Typ połączenia mysql, oczywiście zostawiasz tak jak jest. No chyba że masz zamiar użyć innego sposobu.
  • +
  • -
  • 0

#3 polimeryk

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:2
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 19.01.2013 16:06

A więc u niego to robię ja. Wszystko jest ok tylko nie rozumiem o co ci chodzi punkt 4.
  • +
  • -
  • 0

#4 Kameha

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:14
  • Lokalizacja:Assambler
Offline

Napisano 19.01.2013 16:36

Napisałem Ci wszystko po kolei jaki dane należy podać do konfiguracji połączenia z MySql przez sql.cfg.

Dołączona grafika
Tutaj masz obrazek przykładowej mojej DB.
"cs" musisz sam utworzyć, po czym przydzielasz dla tej Bazy prawa użytkownika jakiego podałeś przy konfiguracji. Jeżeli jest to root to standardowo ma pełen dostęp.
Z prawej widać zamazane Nazwa tabel z danymi, taką tabelę plugin jest w stanie sam wygenerować gdzie są przechowywane dopiero informacje dot. banów itp. Należy tylko podać nazwę a dobrze napisany plugin przy próbie połączenia, jeżeli taka tabela nie istnieje to stworzy ją sam.

Pozdrawiam,
Kameha
  • +
  • -
  • 0

#5 Gość_21977_*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 21.01.2013 01:08

Automatyczna wiadomość


Ten temat został przeniesiony z forum

Scripting AMXXProblemy

do

ModyAMXBansProblemy

#6 Kawon

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 887
Czempion

  • Postów:5 165
  • Steam:steam
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Dzierzgoń
Offline

Napisano 21.01.2013 14:01

[AMXBans] Blad SQL: nie mozna polaczyc: 'Access denied for user 'cspingwi_bany'@'193.33.177.34' (using password: YES)'

AMXBANS i MySQL. TUTORIAL
  • +
  • -
  • 0

DarkGL to mój autorytet.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych