Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

[PRZEGLĄRKA] Wyzo ściągaj szybciej!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 MafiaDL

    Naj-Najstarszy Moderator

  • Przyjaciel

Reputacja: 561
Wszechwiedzący

  • Postów:3 492
  • GG:
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Warsaw
Offline

Napisano 30.04.2009 15:53

Witam chciałbym sie z wami podzielić przeglądarką która jest niezwykła! Dzięki niej sciągniesz pliki szybciej niż zwykłą przeglądarką typu FF, IE ta przeglądarka Wyzo ma niezłą moc!

Jest to przeróbka Mozilli z dodatkiem Torrent'a, wbudowana sieć P2P. Przy internecie 1mb pliki ściągania podchodzą nawet do 200kb/s !!! W przypadku 512mb do 120kb/s ! przed chwilą sam testowałem i pliki 53MB ściagnełem w pare minutek (neo 512)

Przeglądarka posiada import zakładek z FF,IE i wszystkie ciasteczka itd.


Naprawdę warto korzystać z niej mimo ze nie posiada PL języka :)



Dołączona grafika

DOWNLOAD WYZO 3 by wyzo.com

Obsługa protokołu BitTorrent oraz całość oparta na kodzie Firefoksa 3 - to cechy przeglądarki Wyzo. Pierwsza wersja Wyzo została opublikowana w czerwcu 2007 roku, jednak problemy z działaniem oraz ze znalezieniem ludzi chętnych do rozwoju projektu zahamowały rozwój produktu. Do czasu...
Przeglądarka Wyzo - zmodyfkowany Firefox z obsługą BitTorrent

Na początku 2008 roku projektem zainteresowała się Radical Software, dzięki czemu jego realizacja nabrała tempa - podaje TorrentFreak. Obecna wersja przeglądarki, Wyzo 3, została wydana w 2009 roku. Wyzo bazuje na jądrze Firefoksa 3 i standardowo posiada szereg zainstalowanych rozszerzeń.

Przeglądarka Wyzo 3 w akcji
Jednym z nich jest FireTorrent pozwalający na ściąganie plików torrent w taki sam sposób, jak pozostałe pliki bezpośrednio z serwerów. Oprócz tego autorzy zintegrowali dodatek FireDownload, dzięki któremu każdy plik pobierany przez protokół HTTP jest dzielony na kilka części ściąganych jednocześnie. Taki zabieg zdaniem twórców pozwala na przyspieszenie ściągania nawet dziesięciokrotnie.
Warto zauważyć, iż Wyzo nie jest jedyną przeglądarką oferującą ściąganie plików torrent bezpośrednio przez program. Prace nad wdrożeniem obsługi protokołu BitTorrent do swojej przeglądarki już w 2005 roku rozpoczęła Opera. Ostatecznie BT rok później zaimplementowano w Operze 9.

Przeglądarkę Wyzo w wersji dla systemów Windows lub MacOs można pobrać ze strony producenta.



Powered by Mozilla


Źródło
  • +
  • -
  • 0

#2 Abes Mapper

    Repulsion Gel

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 017
Godlike

  • Postów:7 356
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Sulejówek
Offline

Napisano 30.04.2009 16:32

Zainstalowałem, zacząłem coś pobierać i prędkość zwiększyła mi się tylko o ~10kb/s :P

Ale ogółem wygląd ma fajny :P
  • +
  • -
  • 0

#3 MafiaDL

    Naj-Najstarszy Moderator

  • Autor tematu
  • Przyjaciel

Reputacja: 561
Wszechwiedzący

  • Postów:3 492
  • GG:
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Warsaw
Offline

Napisano 30.04.2009 16:39

Zaufaj mi ze dziala szybciej w przypadku neostrady 1mb net i leci 200kb/s :D
  • +
  • -
  • 0

#4 mgr inż. Pavulon

    C35H60Br2N2O4

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 742
Godlike

  • Postów:6 881
  • Steam:steam
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Koniecpol
Offline

Napisano 30.04.2009 16:55

Dzięki niej sciągniesz pliki szybciej niż zwykłą przeglądarką typu FF

FF ma przecież ma dodatki do pobierania typu DownThemAll które pobierają pliki w częściach(max 10) umożliwiając pobieranie z maksymalną prędkością łącza.
Poza tym są inne zewnętrzne programy(nie zintegrowane z przeglądarką), więc jeżeli chodzi tylko o pobieranie to nie ma sensu...

Zaufaj mi ze dziala szybciej w przypadku neostrady 1mb net i leci 200kb/s :D

a wiesz że nie jest możliwe pobieranie z prędkością większą niż maksymalna prędkość łącza ? ^^
Zainstaluj sobie np NetMeter i sprawdź ile tak naprawdę pobiera ;)
  • +
  • -
  • 0

#5 MafiaDL

    Naj-Najstarszy Moderator

  • Autor tematu
  • Przyjaciel

Reputacja: 561
Wszechwiedzący

  • Postów:3 492
  • GG:
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Warsaw
Offline

Napisano 30.04.2009 17:08

a wiesz że nie jest możliwe pobieranie z prędkością większą niż maksymalna prędkość łącza ?


niby tak ale jest inaczej. Programy typu God, Prec pobierają szybciej niz predkość łączą

sciagnelem ten sam plik przez FF i Wyzo i wyszlo ze o polowe szybciej sciagnełem przez Wyzo.



Obsługa protokołu BitTorrent oraz całość oparta na kodzie Firefoksa 3 - to cechy przeglądarki Wyzo. Pierwsza wersja Wyzo została opublikowana w czerwcu 2007 roku, jednak problemy z działaniem oraz ze znalezieniem ludzi chętnych do rozwoju projektu zahamowały rozwój produktu. Do czasu...
Przeglądarka Wyzo - zmodyfkowany Firefox z obsługą BitTorrent

Na początku 2008 roku projektem zainteresowała się Radical Software, dzięki czemu jego realizacja nabrała tempa - podaje TorrentFreak. Obecna wersja przeglądarki, Wyzo 3, została wydana w 2009 roku. Wyzo bazuje na jądrze Firefoksa 3 i standardowo posiada szereg zainstalowanych rozszerzeń.

Przeglądarka Wyzo 3 w akcji
Jednym z nich jest FireTorrent pozwalający na ściąganie plików torrent w taki sam sposób, jak pozostałe pliki bezpośrednio z serwerów. Oprócz tego autorzy zintegrowali dodatek FireDownload, dzięki któremu każdy plik pobierany przez protokół HTTP jest dzielony na kilka części ściąganych jednocześnie. Taki zabieg zdaniem twórców pozwala na przyspieszenie ściągania nawet dziesięciokrotnie.
Warto zauważyć, iż Wyzo nie jest jedyną przeglądarką oferującą ściąganie plików torrent bezpośrednio przez program. Prace nad wdrożeniem obsługi protokołu BitTorrent do swojej przeglądarki już w 2005 roku rozpoczęła Opera. Ostatecznie BT rok później zaimplementowano w Operze 9.

Przeglądarkę Wyzo w wersji dla systemów Windows lub MacOs można pobrać ze strony producenta.


  • +
  • -
  • 0

#6 Change

    Super Hero

  • Użytkownik

Reputacja: 129
Zaawansowany

  • Postów:1 161
  • Lokalizacja:Konin
Offline

Napisano 30.04.2009 18:12

EE takie przeglądarki nie przejdą.. Takie safari.. szybkie i to jak, ale brak zabezpieczeń.. Chrome.. podobnie- słabe ;] FF rlz ;]
  • +
  • -
  • 0

#7 -PainKiller-

    Wszechobecny

  • Zbanowany

Reputacja: 66
Pomocny

  • Postów:498
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Kamil
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 30.04.2009 18:51

to jest fizycznie nie mozliwe, to tak jak by miec auto ktore moze jechac 300km/h max i jezdzic nim 350km/h :]

[ Dodano: 30-04-2009, 19:51 ]
w sumie, można z góry :D

#8 naXe

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 269
Wszechwidzący

  • Postów:1 489
  • GG:
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Kwidzyn
Offline

Napisano 30.04.2009 18:59

Przy internecie 1mb pliki ściągania podchodzą nawet do 200kb/s !!!


Sorry, ja mam 1MB i mi dochodzi do 300kb/s
A mam Firefox

#9 wizu

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 224
Profesjonalista

  • Postów:1 217
  • GG:
  • Lokalizacja:Sanok
Offline

Napisano 30.04.2009 19:07

@UP
Tak więc nie masz 1Mb/s, tylko masz więcej. Jeśli odgórnie operator Ci ograniczy (tak jak w moim wypaku) to nawet modlitwy Ci nie pomogą i nie ściągniesz z większą prędkością ;)
  • +
  • -
  • 0

#10 naXe

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 269
Wszechwidzący

  • Postów:1 489
  • GG:
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Kwidzyn
Offline

Napisano 30.04.2009 19:19

wizu, mylisz się.
Mam 1MB
Patrz screen:
Dołączona grafika

#11 mgr inż. Pavulon

    C35H60Br2N2O4

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 742
Godlike

  • Postów:6 881
  • Steam:steam
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Koniecpol
Offline

Napisano 30.04.2009 20:10

naXe, i co ten screen wyraża ? ;>
Podepnij sobie dwa kompy i zobaczysz 1Gb/s i co z tego ?
Prędkość przesyłania danych pomiędzy dwoma punktami (PC <-> AP) jest różna od prędkości internetu (PC <-> AP <-> NET).
Dostawca przylimituje prędkość i tego nijak nie ominiesz.

większość user'ów zapewne jest ograniczona jeżeli chodzi o internet - od zawsze jeden i ten sam dostawca w domciu, ja już korzystałem z wielu sieci(od 128kbps do >10Mb) w różnych miejscowościach(dzielnicach itd) więc darujcie sobie gadki że przy hard limicie jakiś programik będzie ściągał 2-3 razy szybciej.

p.s.
wiadomo że w niektórych programach mogą zdarzyć się błędne wartości prędkości internetu np przy załączeniu dochodzące do 10(100)krotności prędkości(np. plik wcześniej już pobrany i ponownie skopiowany z cache), ale co z tego, jak to tylko wyświetlana wartość ?

Załączone miniatury

  • polaczenia.jpg

  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych