Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

wlasciwosci servera


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Duffnexter

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:191
  • Lokalizacja:Oak Forest
Offline

Napisano 26.04.2009 05:53

witam wszytkich mam pewien problem chcialbym uruchomic swoj server w domu nie na dedykach jak to wiekrzosc robi, i tu sa moje pytania ,posiadam 3.2ghz pentium4 2gb ddr oraz moj internet 6mb download i 768kgb upload ile ludzi moge na server dopuscic?.posiadam rowniez router i niewiem dokladnie jakie porty odblokowac kolega ktory tak samo chcial postawic server ma rowniez problem z portami server dziala ale po pewnym czasie traci polaczenie zdaza sie to w momecie kiedy z drugiego komputera uzywa internetu lub wejdzie na server nie zawsze sie to zdaza ale niestety zdaza sie. i moje ostatnie pytanie co moze powodowac ze gdy wchodzi sie na server niewidac przywitania niewidac tej tabeli gdzie trzeba dac OK ani nie można wybrac druzyny (CT i T) oraz gdy naciskam (aby sprawdzic ile graczy w jakiej druzynie jest pokazuje sie kwadrat ale caly na czarno nic nie widac czasem jest tak ze ludzie graja a ci co dochodza niemoga nic zrobic po restarcie servera wszystko wraca do normy ale po pewnym czasie to samo sie dzieje czy moze to byc przyczyna mojego drugiego pytania? przepraszam za bledy ortograficzne ale z polski wyjechalem gdy mialem 4 lata.
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych