Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
CoD Nowy

[PYTANIE] Własny serwer CoD.Problem z tworzeniem serwera.

cod nowy codmod cs 1.6

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Emilo

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:4
  • Imię:Emil
  • Lokalizacja:Kościan
Offline

Napisano 28.12.2012 19:52

Witam, zacznę od tego że jestem całkowicie zielony w Amxx, nigdy się tym zajmowałem i mam małe problemy w stworzeniu serwera, przejdźmy do sedna. Mam zamiar wykupić serwer na jakieś 10/15 slotów (do pogrania z kumplami i nie tylko) na którym chciałbym zainstalować serwer CoD 301/400 lv. Do tego parę pluginów takich jak spadochron, gdy Admin/Vip wchodzi po lewej stronie piszę "Admin Emilo wszedł/wyszedł na/z serwer/a", reklamy w których zachęcam do kupna Vipa i podany by był tam mój skype, menu Admina (takie w którym mogę dawać lvl'e jeżeli ktoś wykupi itp.), plugin do robienia ss'ów i do tego parę swoich klas, ew. jeszcze parę pluginów, póki co wypisałem te podstawowe. Muzyka nie koniecznie chociaż byłaby mile widziana. A więc wiem tyle, że należy wykupić serwer, wgrać AMXModX 1.8.1, następnie wgrać paczkę z serwerem CoD i potem pluginy. Sęk w tym, że umiem aby dodać serwer do Total Commandera, żeby pliki były w postaci folderów. Okej, załóżmy że mam serwer, tu zaczną się moje pytania:
-jak wgrać AMXModX 1.8.1 ?
-jak wgrać paczkę ?
-jak wgrywać pluginy ?
-jak robić ss'y ? (gdy mam już plugina)

Póki co to tyle jeżeli chodzi o moje pytanie, byłbym mile zaskoczony jeżeli ktoś by mi to wytłumaczył na Skype (emiloootkd) przy czym zajęło by to też mniej czasu. Teraz mam aby do dyspozycji serwer testowy, nie chciałem kupywać już dedyka nie wiedząć czy wg. serwer będę umiał zrobić. Jeżeli komuś z Was lepiej będzie się pisało pod tematem niż na Skype/pw to nie ma problemu, prosiłbym tylko żeby poradnik był jak najbardziej rzetelny, łatwy do zrozumienia i mało skomplikowany. Dodam też że nie jestem jakimś "noobem" ponieważ jakiś tam iloraz inteligencji posiadam, lecz nigdy nie miałem styczności z tego typu rzeczami i niestety nie wiem co i jak, pewnie każdy tak zaczynał. Mam nadzieję że nikt nie napiszę mi odpowiedzi typu "Wujek google boli?", "Nie umiesz poszukać ?-,-" itp. po prostu chcę wyindualizowane wyjaśnienie ze szczegółami. To na tyle, pozdrawiam Emilo (jeżeli ktoś byłby chętny do pomoc to na Skype będę około 20:10). ;)
  • +
  • -
  • 0

#2 GoodTruth

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:14
  • Imię:Rafal
  • Lokalizacja:Anglia
Offline

Napisano 28.12.2012 21:18

Siema ja Ci moge pomoc ale Ciebie na skype znależć nie mozna . Podaj dobry lub lap moje gg <ciach!>





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: cod nowy, codmod cs 1.6

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych