Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Modyfikacja

Problem z pluginem "Deagles' Map Management"

Modyfikacja

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 piotrekp22

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3
  • Lokalizacja:lublin
Offline

Napisano 17.12.2012 22:06

@EDIT (Edytuję większość tematu, bo okazuje się, że jednak problem polega na czym innym).

Witam.
Mam na serwerze ten plugin: http://amxx.pl/topic...sja-29-01-2012/ i mam z nim pewien problem. Wszystko działało sprawnie i bez problemów do czasu aż wgrałem to: http://amxx.pl/topic...mapcyckl-nocny/ i kilku małych mapek do gry w nocy.
Chciałem aby w nocy na serwerze leciało kilka małych map z cyklu, zaś w dzień duże mapki z głosowania. Co prawda w nocy owszem zgodnie z oczekiwaniami leci cykl z kilku małych map, ale w dzień kiedy powinny lecieć mapki z mapchoice.ini, gracze mogą nominować do głosowania także te przeznaczone na noc.

Z tego co się orientuje, to deagles map menager do głosowania bierze mapki z pliku mapchoice.ini (w config) i jedynie gdy jest tam zbyt mało map, to dobiera je również z mapcycle.txt.
U mnie na serwerze w mapchoice.ini na liście jest 31 map które chcę na dzień (przy blokadzie w głosowaniu na 12 ostatnio granych map), jest więc ich dość dużo, żeby brało mapki wyłącznie z tego pliku.
W mapcycle.txt jest 5 mapek które chce w cyklu na noc.
Niestety gracze w dzień mogą nominować wszystkie mapki (niezaleznie czy są wpisane w którymkolwiek z tych plików).

Miałem pewne przeczucie, więc usunąłem te "nocne" mapki ze wszystkich list (mapcycle.txt, allmaps.txt, nawet dla pewności z maps.ini i upewniłem się czy bankowo nie ma ich w mapchoice.ini). Po zmianie mapki okazało się, że w dzień dalej można nominować między innymi te "nocne" mapki .
Wychodziłoby więc na to, że plugin "widzi" pliki mapek w folderze maps...

Czy mógłby więc ktoś przerobić deags map menagera tak, aby dało się nominować tylko mapki wypisane w mapchoice.ini ?

Dodam, że wymiana pluginu na galileo odpada, ponieważ na serwerze mam medale dla trzech najlepszych graczy na koniec mapki, a kiedy na serwie mam galileo, to medale się nie rozdają.

Użytkownik piotrekp22 edytował ten post 17.12.2012 22:14

  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Modyfikacja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych