Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Mod

Stworzenie moda opartego na bf2

mod

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 secretservice

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:32
  • Lokalizacja:Cybinka
Offline

Napisano 14.12.2012 10:21

Szukam osoby, która zechciałaby mi wykonać pewnego moda. Cena oczywiście do ustalenia.Myślę, że 70-90 zł, ale dostosuję się do zleceniobiorcy. Zależy mi na czasie.

Mod ma łączyć elementy BF2 i COD MOD.
Krótka charakterystyka:
- zapis rang wraz z liczbą zabójstw do SQL
- możliwość wyświetlenia top15 graczy wraz z posiadaną przez nich rangą
- system misji, które może podjąć gracz wraz z zapisem do SQL
- po wpisaniu /misje wyswietlałoby się menu, z którego możnaby wybrać misję, przeczytać jej opis itp., z racji, że będzie to zastosowane na serwerze w stylu FFA to za misje nie będzie żadnych nagród poza satysfakcją z ich wykonania.
- przy pisaniu w say przed nickiem gracza wyświetlanie rangi (misje typu zabij x osób z y broni w rundzie, zabij x osob strzalem hs, podloz x razy pake itd).
- w hudzie wyswietlanie aktualnej rangi i liczby zabojstw brakujacej do nastepnej
- wyswietlenie rang graczy w tablicy wynikow (o ile da sie zrobic cos takiego), ewentualnie po wpisaniu /gracze wyswietlenie tabeli z aktualnie grajacymi graczami i ich rangami oraz zdobyta liczba zabojstw
- do tego plugin VIPa: kevlar+helmet, deagle i zestaw granatów co rundę, regeneracja 1 hp co 5 sekund, dodatkowy prefix w say i status w tablicy wynikow, informacja o wejsciu na serwer i mozliwosc posiadania dwoch slotow na bron glowna (o ile jest mozliwosc zrobienia czegos takiego)

Bardziej szczegółówy opis dostanie chętny do wykonania, ponieważ nie chcę aby ktoś później dublował moje pomysły.
Kontakt PW na tym forum lub GG 9268957.
  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mod

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych