Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
SMS Shop

SMS Shop 2.0 by G[o]Q

SMS Shop

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
302 odpowiedzi w tym temacie

#1 G[o]Q

    I'm G[o]Q

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 344
Godlike

  • Postów:3 563
  • Steam:steam
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:C: / program Files / Valve / Cstrike / G[o]Q.dem
Offline

Napisano 22.05.2012 20:36

*
Popularny

Przedstawiam mój sklepik do CS'a w pełni zintegrowany z amxbans oraz dotpay.
Sklepik jest bardzo prosty w obsłudze m.in dzięki łatwemu dodawaniu własnych modułów(usług).

Sklep zawiera prosty system rejestracji/logowania oraz panel admina w którym możemy zarządzać newsami,dodawać użytkownikom daną ilość naszej waluty oraz kilka innych rzeczy.

W paczce jest wrzucone kilka modułów a cala konfiguracja sklepu to tylko edycja plików w folderze configs.

Jeśli chodzi o dodawanie modułów to w panelu wpisujemy nazwę modułu, nazwę w menu oraz link do pliku php obsługującego moduł(ścieżka względna np diablo/diablo.php)

Zakładka serwery w PA służy do włączania modułów dla danego serwera oczywiście jeśli moduł wspiera taką opcję na liście są servery pobrane dynamicznie z amxbans i pod kazdym serverem mozemy zaznaczyć jaki moduł ma być aktywny w praktyce ma to sens np przy module od rezerwacji mianowicie przy którym serverze zaznaczymy rezerwacje to pojawi się on na liście rozwijalnej w module rezerwacja

UWAGA
Jedynym warunkiem z mojej strony jako udostępniającego skrypt jest nie usuwanie zakładki autor z menu oraz nie usuwanie stopki

UWAGA2
Jeśli macie pomysły dt. skryptu lub znaleźliście jakiś bug piszcie w tym temacie to pomysły zostaną wprowadzone w życie.
Jeśli ktoś jest chętny może zrobić grafikę którą ja zakoduję i tez udostępnię wersję z inną grafiką

UWAGA3
Kiedy pisałem skrypt obsługa dotpay'a była ok i wszystko działało ale nie jestem pewien czy coś się nie zmieniło od strony dotpay'a więc jak będzie jakiś problem to piszcie

Live demo: Sklep
logowanie admin:admin

Czekam na opinie :D
G[o]Q (22.05.2012 23:39):


Dodałem opis zakładki servery w PA

Załączone pliki


  • +
  • -
  • 46
Manual ponad wszystko, konsola ponad manual :D :&

Chcesz wysłać do mnie PW ? użyj nazwy GoQ zamiast G[o]Q
Chcesz Kupić moduł płatności via Pukawka,Tserwery, Gamesol, Zabijaka do mojego sklepu? napisz PW cena to tylko 10 zł/sztuka

GG:6022845 (nie pomagam za free osobom ponizej rangi MoD) :D

#2 Kosa :D

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 20
Życzliwy

  • Postów:197
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Damian
  • Lokalizacja:WWA
Offline

Napisano 22.05.2012 20:43

Fajny masz + :D
  • +
  • -
  • 0
Dołączona grafika
Zapraszam również do grania na moim serwerze . I zapraszam na Serwerownie OpenCS..pl

#3 TheRock

    Wszechobecny

  • Użytkownik

Reputacja: 233
Wszechwidzący

  • Postów:402
  • GG:
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Zloczew
Offline

Napisano 22.05.2012 20:54

UWAGA[/size]
Jedynym warunkiem z mojej strony jako udostępniającego skrypt jest nie usuwanie zakładki autor z menu oraz nie usuwanie stopki

Znajdzie się ktoś taki kto usunie stopkę i podpisze się pod siebie jako autora a zmieni tylko grafikę trzeba już się przyzwyczaić
Przyda się pewnie dużo osobą +

Użytkownik TheRock edytował ten post 22.05.2012 20:55

  • +
  • -
  • 1

#4 Drzanas

    Godlike

  • Power User

Reputacja: 329
Wszechpomocny

  • Postów:1 283
  • Steam:steam
  • Imię:Piotrek
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 22.05.2012 21:20

Ciekawy news na demie :)
  • +
  • -
  • 0

graphic.png


#5 Onyke

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 708
Guru

  • Postów:2 178
Offline

Napisano 22.05.2012 21:28

Ciekawy news na demie :)

Zmienione.

@GoQ
Usuń dostęp do admina albo zrób jakieś ograniczenia bo newsy typu "ch** c** w d***" lub reklamy sieci będą pojawiać się coraz częściej
  • +
  • -
  • 0

#6 Hiroshima

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 327
Godlike

  • Postów:4 984
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Málaga
Offline

Napisano 22.05.2012 22:06

na razie okroiłem dostęp. Sugestia: zrobienie konta z uprawnieniami "demo" - czyli wgląd do ACP z brakiem możliwości zmieniania czegokolwiek.
  • +
  • -
  • 0

#7 QuahodronN

    Godlike

  • Power User

Reputacja: 230
Wszechwidzący

  • Postów:1 262
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Olo
  • Lokalizacja:Śląsk
Offline

Napisano 22.05.2012 22:27

nie no + leci
dzięki Ci wielkie
  • +
  • -
  • 0

| CPU: I7-6700K @4.7GHz | Cooling: Corsair H110 | GPU: MSI GTX 1080 Gaming X | MOBO: Asus Maximus VIII Hero | RAM: Kingston Savage 16GB DDR4 @2800MHz |

| SSD: Samsung 840 Pro 128GB | SSD2: Samsung 840 Pro 256GB  |  PSU: Be Quiet L8 630W | Case: Gladius M40 | Mouse: Gigabyte M6980X | Keyboard: Sharkoon SHARK ZONE K20 Headphones: HyperX HX Cloud Black Display: Triple LG 24MP67VQ-P |

 

TS3: ts.kreedzmania.pl - 512 Slotów - Darmowe Kanały ;)


#8 Na 5tyk

    Godlike

  • Użytkownik

Reputacja: 430
Wszechobecny

  • Postów:1 712
  • GG:
  • Imię:Patryk
  • Lokalizacja:PL
Offline

Napisano 23.05.2012 14:06

Dzięki. Szkoda, że szata graficzna brzydka, ale przeboleje :D

:plus: poleciał :D

 
Mógłbyś dodać instalator do sklepu :)
  • +
  • -
  • 0

#9 G[o]Q

    I'm G[o]Q

  • Autor tematu
  • Przyjaciel

Reputacja: 1 344
Godlike

  • Postów:3 563
  • Steam:steam
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:C: / program Files / Valve / Cstrike / G[o]Q.dem
Offline

Napisano 23.05.2012 17:59

nie jestem grafikiem ale jak pisalem jak znajdziesz jakis ciekawy szablon to moge go zakodować ładnie

co do instalatora to nie wiem po co wystarczy wpisać dane w plik i wszystko robi sie samo tzn tabele itd moge co najwyzej dorzucić plik sql ktory pozwoli zaladować domyślną konfiguracje dla bazy danych :D
  • +
  • -
  • 0
Manual ponad wszystko, konsola ponad manual :D :&

Chcesz wysłać do mnie PW ? użyj nazwy GoQ zamiast G[o]Q
Chcesz Kupić moduł płatności via Pukawka,Tserwery, Gamesol, Zabijaka do mojego sklepu? napisz PW cena to tylko 10 zł/sztuka

GG:6022845 (nie pomagam za free osobom ponizej rangi MoD) :D

#10 Czycha

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:8
  • Lokalizacja:Łomazy
Offline

Napisano 23.05.2012 19:53

Czy sklep sprawdź to czy ktoś już ma jakąś usługę w amxbans? Np. ktoś ma już admina na okres 60 dni i chce wykupić rezerwacje slota na 30 dni. Jak wtedy skrypt się zachowuje?
  • +
  • -
  • 0

#11 sNH.

    Czy MisieQ ukradł ciasteczko?

  • Power User

Reputacja: 299
Wszechwidzący

  • Postów:1 070
  • Steam:steam
  • Imię:Bartek
  • Lokalizacja:Ełk
Offline

Napisano 23.05.2012 19:55

Działa na MyBB? Można podpiąć pod zabijakę? ^^ Leci +
  • +
  • -
  • 0

#12 G[o]Q

    I'm G[o]Q

  • Autor tematu
  • Przyjaciel

Reputacja: 1 344
Godlike

  • Postów:3 563
  • Steam:steam
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:C: / program Files / Valve / Cstrike / G[o]Q.dem
Offline

Napisano 23.05.2012 22:06

z tego co pamietam to usługi bd przedłużane tylko nie wiem jak z kilkoma uslugami do jednego konta na kilku serverach musicie to wytestować

co do zabijaki to nie widzialem ich api ale zawsze mozna dopisać moduł bo to nie problem
  • +
  • -
  • 0
Manual ponad wszystko, konsola ponad manual :D :&

Chcesz wysłać do mnie PW ? użyj nazwy GoQ zamiast G[o]Q
Chcesz Kupić moduł płatności via Pukawka,Tserwery, Gamesol, Zabijaka do mojego sklepu? napisz PW cena to tylko 10 zł/sztuka

GG:6022845 (nie pomagam za free osobom ponizej rangi MoD) :D

#13 creepMP3

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 51
Pomocny

  • Postów:190
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 23.05.2012 22:38

nie no mnie się bardzo podoba : ) Znajdzie się ktoś pewnie kto zrobi pod ten sklep grafikę i będzie spoko. Oczywiście + dla Cb.
Perk Google - [||||||||||||||||||||] 100% - http://amxx.pl/topic...13-perk-google/

#14 Czycha

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:8
  • Lokalizacja:Łomazy
Offline

Napisano 23.05.2012 22:54

Z tego co patrzyłem to dodaje dni, ale nie nadzoruje tego czy komuś skończyła się wcześniejsza zakupiona usługa. Np. ktoś miał slota na 30 dni, zostało mu 15 dni wynajmu, chce wykupić Vipa na 30 dni. Wtedy ma slota jak i Vipa na 45 dni.

Kolejnym błędem jest to, że po dodaniu np. slota do amxbans ten slot jest ważny "01.01.1970 - 01:00:01". Inaczej mówiąc nie jest ważny wcale, bo ma automatycznie żółty trójkącik obok nicku.

Korzystam z gm 1.5.1.
  • +
  • -
  • 0

#15 G[o]Q

    I'm G[o]Q

  • Autor tematu
  • Przyjaciel

Reputacja: 1 344
Godlike

  • Postów:3 563
  • Steam:steam
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:C: / program Files / Valve / Cstrike / G[o]Q.dem
Offline

Napisano 23.05.2012 23:39

co do rozrózniania slota i vipa to cos moze wymysle i zrobie update :D

a co do dodawania konta to gdy testowalem z amxbansem to dzialalo chyba ze zmienila się struktura bazy danych w nowej wersji jesli mozesz to podeslij na pw strukture bazy to zobacze co jest do poprawy
  • +
  • -
  • 0
Manual ponad wszystko, konsola ponad manual :D :&

Chcesz wysłać do mnie PW ? użyj nazwy GoQ zamiast G[o]Q
Chcesz Kupić moduł płatności via Pukawka,Tserwery, Gamesol, Zabijaka do mojego sklepu? napisz PW cena to tylko 10 zł/sztuka

GG:6022845 (nie pomagam za free osobom ponizej rangi MoD) :D

#16 Czycha

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:8
  • Lokalizacja:Łomazy
Offline

Napisano 24.05.2012 01:18

Wydaje mi się, że błąd może powodować ten if w funkcje.php:
if($czas) $wygasa=1; else $wygasa=0;

Nie mogę dojść po co ona jest i w sumie co robi.

Dodatkowo warto dodać aktualny czas utworzenia danej usługi, bo z tego co widzę dałeś standardowy dla każdej.

W funkcje.php zmień:
//echo $q; } else{ $q="INSERT INTO amx_amxadmins (username, password,access,flags,steamid,nickname,icq,ashow,created,expired,days) VALUES ('".$nick."', '', '".$flagi."', 'a', '".$nick."','".$nick."', 662123,0,1294766961,".$wygasa.",".$czas.")"; //echo $q;

na
//echo $q; } else{ $nowtime = time(); $q="INSERT INTO amx_amxadmins (username, password,access,flags,steamid,nickname,icq,ashow,created,expired,days) VALUES ('".$nick."', '', '".$flagi."', 'a', '".$nick."','".$nick."', 662123,0,".$nowtime.",".$wygasa.",".$czas.")"; //echo $q;

Z tego co widzę to trzeba trzy razy zastosować tą zmianę. Wtedy każdemu kto kupi jakąś usługę w amxbans przypisze aktualny czas jej zakupu.

Edit.
Już doszedłem do czego służy ten if i myślę, że wiem jak rozwiązać ten problem. Jutro wrócę z editem :)

Kolejny błąd to przypisywanie do każdego nicku hasła jakie mamy do bazy danych. Cokolwiek się nie kupi do nicku przypisuje nam hasło takie same jakie mamy do bazy danych.
Dodatkowo brakuje ustawienia md5 na hasło jakie powinno być przypisane do nicku.
Nie ma też żadnej funkcji, która by sprawdzała hasło przypisane już do konkretnego nicku, który ma jakieś zakupione usługi. Wystarczy, że ktoś inny poda ten sam nick i wpisze swoje hasło w formularzu, a ten nick zostanie "skradziony" na jego korzyść.

Użytkownik Czycha edytował ten post 24.05.2012 01:18

  • +
  • -
  • 0

#17 sNH.

    Czy MisieQ ukradł ciasteczko?

  • Power User

Reputacja: 299
Wszechwidzący

  • Postów:1 070
  • Steam:steam
  • Imię:Bartek
  • Lokalizacja:Ełk
Offline

Napisano 24.05.2012 06:31

G[o]Q Zobacz: http://amxx.pl/topic...zania-kodu-sms/
  • +
  • -
  • 0

#18 G[o]Q

    I'm G[o]Q

  • Autor tematu
  • Przyjaciel

Reputacja: 1 344
Godlike

  • Postów:3 563
  • Steam:steam
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:C: / program Files / Valve / Cstrike / G[o]Q.dem
Offline

Napisano 24.05.2012 12:43

Kolejny błąd to przypisywanie do każdego nicku hasła jakie mamy do bazy danych. Cokolwiek się nie kupi do nicku przypisuje nam hasło takie same jakie mamy do bazy danych.
Dodatkowo brakuje ustawienia md5 na hasło jakie powinno być przypisane do nicku.
Nie ma też żadnej funkcji, która by sprawdzała hasło przypisane już do konkretnego nicku, który ma jakieś zakupione usługi. Wystarczy, że ktoś inny poda ten sam nick i wpisze swoje hasło w formularzu, a ten nick zostanie "skradziony" na jego korzyść.


chodzi ci o to ze przy rezerwacji nie sprawdza czy ktos ma juz zalozone konto ??

jesli tak to poprawie to a co do czasu usług to masz racje dodam czas zakupienia usługi
G[o]Q (24.05.2012 13:03):
Jak ktoś ma jakiś zrzut bazy amxbans'a to niech podeśle na pw to napisze klasę do obsługi :D

  • +
  • -
  • 0
Manual ponad wszystko, konsola ponad manual :D :&

Chcesz wysłać do mnie PW ? użyj nazwy GoQ zamiast G[o]Q
Chcesz Kupić moduł płatności via Pukawka,Tserwery, Gamesol, Zabijaka do mojego sklepu? napisz PW cena to tylko 10 zł/sztuka

GG:6022845 (nie pomagam za free osobom ponizej rangi MoD) :D

#19 Czycha

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:8
  • Lokalizacja:Łomazy
Offline

Napisano 24.05.2012 17:06

Po pierwsze to skrypt nie ma prawa racji bytu, bo nie koduje hasła w md5. Na sam początek trzeba to naprawić. Kolejny problem to, to, że nie pobiera hasła wpisywanego w formularzu rezerwacji. Zamiast tego wpisuje do bazy danych hasło takie jakie podajemy w pliku amx_config.php.

Q' timestamp='1337859812' post='413859']
chodzi ci o to ze przy rezerwacji nie sprawdza czy ktos ma juz zalozone konto ??

Teoretycznie sprawdza, ale nie tak jak powinno. Sprawdza tylko nick, a nie hasło jakie zostało przypisane do nicku. Przykład:
Ktoś wykupuje slota na 30 dni na nick Jasio oraz na hasło JASIEK. Na następny dzień, ktoś inny wykupuje Vipa na 30 dni na nick Jasio, podając hasło Jasiuniek. Ta druga osoba ma wtedy dostęp do nicku Jasiek z z usługami do niego przypisanymi. Mimo to i tak trzeba naprawić błędy z kodowaniem md5 i hasłem do nicka pobieranego z formularza, aniżeli z pliku amx_config.php, żeby naprawiać powyższy problem.

W załączniku jest plik, w którym masz wszystkie tabele jakie tworzy amxbans przy instalacji.

Załączone pliki


  • +
  • -
  • 0

#20 G[o]Q

    I'm G[o]Q

  • Autor tematu
  • Przyjaciel

Reputacja: 1 344
Godlike

  • Postów:3 563
  • Steam:steam
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:C: / program Files / Valve / Cstrike / G[o]Q.dem
Offline

Napisano 24.05.2012 22:36

z tego co widze to piszesz jakieś glupoty bo to przekazuje haslo z formularza fakt nie jest ono kodowane md5 gdyz w wersji amxbans'a którą mialem nie bylo takiego czegos (mozliwe ze admin chcial sobie hasla wykraść) a byl to sklep dedykowany

co do dodawania znów tego samego konta to skrypt sprawdza czy konto istnieje i blokuje jego dodanie

co do zrzutu tabeli to chodzilo mi tez o to zeby byly tam jakies dane głównie servery i przypisani do nich jacyś admini :D
  • +
  • -
  • 0
Manual ponad wszystko, konsola ponad manual :D :&

Chcesz wysłać do mnie PW ? użyj nazwy GoQ zamiast G[o]Q
Chcesz Kupić moduł płatności via Pukawka,Tserwery, Gamesol, Zabijaka do mojego sklepu? napisz PW cena to tylko 10 zł/sztuka

GG:6022845 (nie pomagam za free osobom ponizej rangi MoD) :D





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: SMS Shop

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych