Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

OwnServer.pl - Hosting serwerów gier multiplayerHosting serwerów gier multiplayer


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
71 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szyfrant

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 374
Godlike

  • Postów:3 072
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Sztokholm
Offline

Napisano 01.11.2011 11:39

OwnServer.pl - Hosting serwerów gier multiplayer



Dane
firmy:


P.H.U. KAMI Mirosław Sikora
ul. Żwirki i Wigury 57/10
02-091 Warszawa
NIP: 5220023543
REGON: 010677290
Nawigacja: Informacje





CENNIK

Dołączona grafika








Dołączona grafika



Lokalizacje oraz sprzęt:

Aktualnie posiadamy maszyny dzierżawione w trzech lokalizacjach: Polskich (Warszawa, Łódź) oraz Europejskiej (Francja). Serwery są utrzymywane na maszynach typu Intel Core i7 8x3.4 GHz, Intel Xeon Quad Core 8x3.0 GHz, z ilością pamięci ram od 12 GB do 24 GB. Na maszynach wprowadzone są limity usług tak, aby nie występowały nadmierne obciążenia i jakość utrzymywała się na wysokim poziomie.


Funkcjonalny panel:

Do dokonywania zakupu oraz zarządzania usługami udostępniamy wam bardzo funkcjonalny panel klienta.
Niektóre z wielu dostępnych opcji:

Zamówienia, płatności:
Automatyczny system promocji
Wyliczanie ceny końcowej do zapłaty
Przyjmowanie automatycznych płatności elektronicznych online
Przyjmowanie płatności SMS
Automatyczna instalacja usług
Automatyczna instalacja usług gratisowych
Automatyczna instalacja serwerów plików FASTDOWNLOAD
Dokupowanie slotów do usług
Zmiana pakietu usługi
Wirtualny portfel klienta
Transfery środków wirtualnego portfela między klientami

Zarządzanie usługami:
Informacje na temat posiadanych usług (czas do końca, data wygaśnięcia, adresacja)
Re instalacja usług
Wybór paczki instalacyjnej
Udostępnianie usług innym klientom
Modyfikacje usług instalowane z panelu klienta (dproto, amxx, mapy, paczki (amxx+cod,i tym podobne), pliki konfiguracji cb, esl)
Uruchamianie, Zatrzymywanie usług
Aktualizacja usług
WebFTP (zarządzanie plikami przez panel klienta)
Edycja plików konfiguracyjnych usług (server.cfg, dproto.cfg, mapcycle.txt, plugins.ini, amxx.conf, i wiele innych)
Dodatkowe zmienne startującej serwer (linia poleceń)
Edytor administratorów AmxModX
Auto restarter serwerów na daną godzinę

Inne:
Powiadomienia GaduGadu
Helpdesk
Przejrzysty cennik

(Usługa = serwer)


Płatności
online,
SMS
Dostępne są automatycznie płatności online za pośrednictwem DotPay S.A.
Płatności za pomocą SMS również realizowane są automatycznie, kod zwrotny klient otrzymuje w kilka sekund.


  • +
  • -
  • 4

#2 Szyfrant

    Godlike

  • Autor tematu
  • Przyjaciel

Reputacja: 1 374
Godlike

  • Postów:3 072
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Sztokholm
Offline

Napisano 01.11.2011 11:43

Przez najbliższe 7* dni wszystkie zamówienia dotyczące serwerów Counter Strike Warszawa (ATMAN) podlegają nowemu cennikowi promocyjnemu dla tej lokalizacji.



Dołączona grafika


Pamiętaj nowe ceny są ważne tylko przez 7 DNI, potem wrócą stare! Promocja tyczy się nowych zamówień jak i już złożonych oraz przedłużeń!

LITE:
Prywatny: 1.09
Publiczny: 1.29

STANDARD:
Prywatny: 1.39
Publiczny: 1.99

PRO:
Prywatny: 2.09
Publiczny: 3.29



* Promocja trwa od 31.10.2011


  • +
  • -
  • 1

#3 Drzanas

    Godlike

  • Power User

Reputacja: 329
Wszechpomocny

  • Postów:1 283
  • Steam:steam
  • Imię:Piotrek
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 01.11.2011 11:56

Ode mnie kilka słów.
Jestem zawiedziony firmą. Co z tego że ma najniższe ceny na rynku jak nie potrafią dobrze obsłużyć klienta.
Mieliśmy u nich serwer CoD który nagle zniknął z panelu. Niestety nikt nie potrafił odpowiedzieć dlaczego tak się stało.
Dali nam nowe IP, super, ale co z tego jak dane z poprzedniego serwera przepadły? Owszem mieliśmy zrobioną kopię zapasową, ale w takim przypadku to firma powinna zrobić backup z poprzedniego serwera o którym nie wiedzieli co się stało.
Sprawa ogólnie ciągnęła się dwa-trzy tygodnie i się nie zakończyła. Tzn firma ownserver nie potrafiła odpowiedzieć czemu serwer zniknął z panelu. Dali nowy serwer i myśleli że problem się sam rozwiąże.
Tyle, tak jak wyżej napisałem jestem zawiedziony firmą i lepiej już dopłacić te 50 groszy do slota i mieć profesjonalną obsługę.
  • +
  • -
  • 1

graphic.png


#4 Portek

    Kończymy zabawę, permanentna emerytura!

  • Przyjaciel

Reputacja: 976
Master

  • Postów:3 007
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Częstochowa
Offline

Napisano 01.11.2011 12:07

Intel Core i7 8x3.4 GHz, Intel Xeon Quad Core 8x3.0 GHz

HT + serwery gier to nic dobrego - de facto powinien być wyłączony HT, nie podnosi to mocy, a jest zwyczajnie chwytem marketingowym :-)

Na maszynach wprowadzone są limity usług tak, aby nie występowały nadmierne obciążenia i jakość utrzymywała się na wysokim poziomie.

:giggle:

(Usługa = serwer)

A Cena = Jakość.

2zł za publicznego slota w Warszawie to zwyczajny dumping i psucie runku... Szkoda że ATMAN wprowadził swoje usługi ECO... Gdyby nie to, takich firm nie było by stać na oferowanie usług po tak (za)niskich cenach.
  • +
  • -
  • 0

serwer-1.png
IP: ts3.cserwerek.pl


#5 graczu

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 12
Początkujący

  • Postów:42
  • GG:
  • Lokalizacja:Wrocław
Offline

Napisano 01.11.2011 13:35

2zł za publicznego slota w Warszawie to zwyczajny dumping i psucie runku... Szkoda że ATMAN wprowadził swoje usługi ECO... Gdyby nie to, takich firm nie było by stać na oferowanie usług po tak (za)niskich cenach.


Mylisz się, większość hostingów posiadających maszyny w ATMAN zawyża cenę ze względu lokalizacji Warszawa oraz marki ATMAN.
Druga część hostingów ma znikome przychody przez co nie może sobie pozwolić na odpowiednie ceny (konkurencyjne, musi wyciągać z maszyny tyle i tyle by się utrzymać, a inne hostingi większe (pukawka, ownserver) mogą sobie pozwolić na więcej maszyn i wyciągniecie z każdej odpowiednich kosztów ze względu na ilość klientów którym mogą zaoferować swoje usługi, choć pukawka ze względu na wyrobioną markę ma większe ceny (no i jeszcze z powodu własnych maszyn, trochę większy koszt inwestycji)).
A trzecia część jedzie na domyślnym kernelu bez ustawień priorytetów serwerów i innych zmiennych, bądź na kernelu który znaleźli na jakimś forum, nie skonfigurowanym, nie obciętym z niepotrzebnego syfu który nie przysłuży się do hostingu, nie przystosowanym/skonfigurowanym pod usługi hostingowe, przez co jak mają 200 graczy online na maszynie to się im ta maszyna dławi.

Skąd wiem, chyba nie muszę tego pisać. Miałem dostęp do wielu hostingów i widziałem co się dzieje.
(a teraz w ownserver pracuje konkretna osoba która zna się na tym i myślę że wszystko wygląda inaczej)

HT + serwery gier to nic dobrego - de facto powinien być wyłączony HT, nie podnosi to mocy, a jest zwyczajnie chwytem marketingowym :-)


I tu znów się mylisz (oczywiście moim zdaniem, nie neguje twojej wiedzy, wyrażam własna) odpowiedni system przypisywania i priorytetowania serwerów wraz z odpowiednią konfiguracja schelderów bardzo dobrze sprzyja serwerom.
I jeszcze jedno monitor serwerów który ustawia odpowiednie priorytety dla serwerów pustych oraz tych na których są gracze to ważna rzecz, dzięki czemu wiele rozwiniętych hostingów może sobie pozwolić właśnie na takie ceny.
  • +
  • -
  • 0

#6 Grzegorz93

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 63
Pomocny

  • Postów:311
  • GG:
  • Imię:Grzegorz
  • Lokalizacja:Śląsk
Offline

Napisano 01.11.2011 16:10

PRO:
Prywatny: 2.09
Publiczny: 3.29



* Promocja trwa od 31.10.2011

Nigdy w życiu bym nie dał 3.29zł za slota w tej firmie..

Użytkownik PL_Grzegorz edytował ten post 01.11.2011 16:11

  • +
  • -
  • 1

#7 Portek

    Kończymy zabawę, permanentna emerytura!

  • Przyjaciel

Reputacja: 976
Master

  • Postów:3 007
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Częstochowa
Offline

Napisano 01.11.2011 17:04

Mylisz się, większość hostingów posiadających maszyny w ATMAN zawyża cenę ze względu lokalizacji Warszawa oraz marki ATMAN.

Cena === jakość. Wolę zapłacić 5zł/slot i mieć stabilne FPS, aniżeli 3, gdzie grać się nie da :-) Poza tym nie porównuj ATMANa oferty "zwyczajnej" do ATMAN'a ECO.

Druga część hostingów ma znikome przychody przez co nie może sobie pozwolić na odpowiednie ceny (konkurencyjne, musi wyciągać z maszyny tyle i tyle by się utrzymać, a inne hostingi większe (pukawka, ownserver) mogą sobie pozwolić na więcej maszyn i wyciągniecie z każdej odpowiednich kosztów ze względu na ilość klientów którym mogą zaoferować swoje usługi, choć pukawka ze względu na wyrobioną markę ma większe ceny (no i jeszcze z powodu własnych maszyn, trochę większy koszt inwestycji)).

Jeszcze raz: cena === jakość. Porównywanie Pukawki z OwnServer jest dla mnie jakimś kolosalnym nieporozumieniem. To że cena jest konkurencyjna, nie oznacza faktu że cena ma być zaniżona, a przepraszam Cię bardzo, przy cenach utrzymania maszyny (poza ofertą ECO ["desktop"]) NIKT nie może sobie na to pozwolić, zwyczajne psucie rynku :-)

A trzecia część jedzie na domyślnym kernelu bez ustawień priorytetów serwerów i innych zmiennych, bądź na kernelu który znaleźli na jakimś forum, nie skonfigurowanym, nie obciętym z niepotrzebnego syfu który nie przysłuży się do hostingu, nie przystosowanym/skonfigurowanym pod usługi hostingowe, przez co jak mają 200 graczy online na maszynie to się im ta maszyna dławi.

Tego nie neguję, ale takie firmy z reguły padają po czasie, albo doprowadzają do stanu "nie ważne jak mówią, ważne by o nas mówili" - "klienci" w wieku 12-14 sami się znajdą.

I tu znów się mylisz (oczywiście moim zdaniem, nie neguje twojej wiedzy, wyrażam własna) odpowiedni system przypisywania i priorytetowania serwerów wraz z odpowiednią konfiguracja schelderów bardzo dobrze sprzyja serwerom.

Idąc Twoim tropem rozumowania, HyperThreading i HLDS czy SRCDS (a na tych głównie opierają się firmy) które są aplikacjami jednowątkowymi to coś dobrego? Nawet z priorytetowaniem? HT to nie jest usługa która poszerza w żaden sposób ilość mocy obliczeniowej - to że procesor może wykonywać więcej obliczeń w tym samym czasie to inna bajka. Przykładowo, masz 4 stabilne serwery 1000 FPS, każdy per rdzeń, przychodzi Ci ochota na 5 serwer, ale nie FFA, czy TP, ale coś co lubi pamięć. Masz 4 wolne "rdzenie", jeśli odpalisz powiedzmy na rdzeniu nr. 4 (liczone od 0) to na którymś serwerze nie będzie spadku FPS? To że masz kolejne 4 rdzenie, wcale nie oznacza że mają one swoją moc obliczeniową.

Sprawdź sobie co mówi choćby maillista Valve n/t HT i jakości stawianych przy jego pomocy serwerów - o jakości gry. Wiem, wiem, nie mówimy tutaj o serwerach pasjonatów, ale o samym fakcie, zliczanie ilości rdzeni, zliczanie pamięci obliczeniowych to głupota i chwyt marketingowy - co powtórzę po raz kolejny.
  • +
  • -
  • 0

serwer-1.png
IP: ts3.cserwerek.pl


#8 graczu

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 12
Początkujący

  • Postów:42
  • GG:
  • Lokalizacja:Wrocław
Offline

Napisano 01.11.2011 20:06

Cena === jakość. Wolę zapłacić 5zł/slot i mieć stabilne FPS, aniżeli 3, gdzie grać się nie da :-) Poza tym nie porównuj ATMANa oferty "zwyczajnej" do ATMAN'a ECO.


Z tego co widzę aktualnie to jedyna oferta atmana. I nie są to desktopy jak piszesz, microservers to microservers...

Porównywanie Pukawki z OwnServer jest dla mnie jakimś kolosalnym nieporozumieniem.


Myślę że się mylisz, pukawka bardzo upadła na jakości i jest porównywalna do wielu hostingów. Pukawka puka swoich klientów ceną, choć oni nie mają u siebie prawie żadnych serwerów typu cod, zombie, itp ponieważ nie dopuszczają takich klientów by im mocy nie zabierali. Pukawka to TP/FFA z małą ilością pluginów.

Co do HT nie mówimy tu o serwerach 1000 FPS, nie ma takich w ofercie z tego co widzę. Ale jest wiele gotowych rozwiązań dzięki czemu HLDS przekracza 1 rdzeń.

Znalazłem na GHT wypowiedź jakiegoś klienta:

FPS mniej o tej porze niż na poprzednim wykresie o 22, ale nie widać skoków (zarzynania) FPS.

Dołączona grafika

Z tego co pokazuje GT jest pod ip jakieś 50 serwerów i 347 graczy online.


  • +
  • -
  • 1

#9 Portek

    Kończymy zabawę, permanentna emerytura!

  • Przyjaciel

Reputacja: 976
Master

  • Postów:3 007
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Częstochowa
Offline

Napisano 01.11.2011 21:07

Z tego co widzę aktualnie to jedyna oferta atmana. I nie są to desktopy jak piszesz, microservers to microservers...

Fakt, oferta na stronie jedna, "starsi" klienci mają wybór :-)

Myślę że się mylisz, pukawka bardzo upadła na jakości i jest porównywalna do wielu hostingów. Pukawka puka swoich klientów ceną, choć oni nie mają u siebie prawie żadnych serwerów typu cod, zombie, itp ponieważ nie dopuszczają takich klientów by im mocy nie zabierali. Pukawka to TP/FFA z małą ilością pluginów.

Owszem, ale to nie temat o Pukawce - jedna wiadomość i robią tak żeby klientowi było "dobrze" - wiem z doświadczenia.

Co do HT nie mówimy tu o serwerach 1000 FPS, nie ma takich w ofercie z tego co widzę. Ale jest wiele gotowych rozwiązań dzięki czemu HLDS przekracza 1 rdzeń.

Nawet jeśli, nie zmienia to faktu że aplikacją wielowątkową to on nie jest i wykorzystać potencjału kilku rdzeni nie potrafi.

Znalazłem na GHT wypowiedź jakiegoś klienta:

ticrate 375 :giggle:
  • +
  • -
  • 0

serwer-1.png
IP: ts3.cserwerek.pl


#10 OwnServer.pl

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:7
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 17.11.2011 23:27

Nowa Promocja - zapraszamy do zakupów !

Z uwagi na prośby klientów po ostatniej - bardzo udanej promocji ogłaszamy kolejną, tym razem dla serwerów w lok. Łódź ! Pozyskanie nowych, wydajniejszych maszyn pozwoliło nam ustalić zdumiewająco niskie ceny:

Dołączona grafika

PAKIET LITE:
Slot publiczny - 1.09
Slot prywatny - 0.89

PAKIET STANDARD:
Slot publiczny - 1.69
Slot prywatny - 1.09

PAKIET PRO:
Slot publiczny - 2.99
Slot prywatny - 2.09
  • +
  • -
  • 0

#11 piwko11

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:14
  • Imię:Darek
  • Lokalizacja:Bialystok
Offline

Napisano 18.11.2011 00:47

Nie polecale tego hostingu nieda sie wgrac paczek
  • +
  • -
  • 0

#12 graczu

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 12
Początkujący

  • Postów:42
  • GG:
  • Lokalizacja:Wrocław
Offline

Napisano 18.11.2011 01:22

Nie polecale tego hostingu nieda sie wgrac paczek


Chyba twój brak umiejętności oraz wiedzy nie pozwala ci ich zainstalować.
  • +
  • -
  • 1

#13 Kapucha112

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 92
Zaawansowany

  • Postów:135
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 19.11.2011 03:21

Jeszcze minie kilka lat zanim uwolnią się od stereotypu dotyczącego ich marki :>

Trzeba było nie zaniżać cen na i wejść na rynek jak inne porządne firmy.
Nawet poprawa jakości i wsparcie ze strony amxx.pl tak szybko tego nie załatwią :)
  • +
  • -
  • 0
DiabloMod Reloaded? [90%]
Testowanie integracji poszczególnych sub-pluginów. Zwiększanie możliwości i optymalizacja kodu.
CodMod MW2 [100%]
Całkowicie nowy silnik z tworzeniem własnych klas z własnymi nazwami! Proste w obsłudze API, nie nawiązuje niczym do Codów podróbek [OGóLNODOSTĘPNYCH]. Nowy system killstreak, misje, rewardy xp, samochody, samoloty, bombowce, ekwipunek, zrzuty zaopatrzenia, npc
Testować można na moim forum :)

#14 Hiroshima

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 327
Godlike

  • Postów:4 984
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Málaga
Offline

Napisano 19.11.2011 09:26

Trzeba było nie zaniżać cen na i wejść na rynek jak inne porządne firmy.
Nawet poprawa jakości i wsparcie ze strony amxx.pl tak szybko tego nie załatwią


mylisz się. Nie wiem czy wiesz jak zaczynała zabijaka.pl? Sprawdź jakość ich usług obecnie.
Jakość usług w ownserver.pl podniosła się znacząco. (oczywiście nie mówie o pakiecie LITE, on nie służy do stawiania serwerów COD 32sloty ze stoma wpisami w plugins.ini).
  • +
  • -
  • 0

#15 Boteq

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: -24
Masakra

  • Postów:109
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Artur
  • Lokalizacja:Pyrzyce
Offline

Napisano 19.11.2011 17:18

Heh ja tam używam own na razie okej tylko ich położenie FTP jest do d*p* 2x cstrike Po co? Używam PRO czasami laguje ale to tylko początki.
Powiem wam że To lepsze niż postrzelaj bo to dopiero porażka.
http://prohead.pl Zapraszam!

#16 Kapucha112

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 92
Zaawansowany

  • Postów:135
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 20.11.2011 04:35

Tak czy siak Zabijaki nie uważam za wzór dla innych hostingów.

Poza tym aż takie legendy jak o OwnServer, to o Zabijace nie krążyły.
OwnServer i tak ciągle psuje rynek, 1.35zł za slota w Wawie, nawet w tej ofercie LITE to ostre przegięcie.
Dziwicie się że nawet Pukawka podupada na jakości. Większość targetu wybierze serwer za 1.35zł/slota, oczywiście znajdą się mądrzejsi co pomyślą przed kupnem.

Już nie wtrącam się więcej do tego tematu. Ja wiem swoje, miałem "przyjemność" posiadać tam jeden serwer i za taką "przyjemność" to ja dziękuje.

Jeżeli jakość się naprawdę poprawi , to może zmienię swoją opinie względem tego hostingu.
  • +
  • -
  • 0
DiabloMod Reloaded? [90%]
Testowanie integracji poszczególnych sub-pluginów. Zwiększanie możliwości i optymalizacja kodu.
CodMod MW2 [100%]
Całkowicie nowy silnik z tworzeniem własnych klas z własnymi nazwami! Proste w obsłudze API, nie nawiązuje niczym do Codów podróbek [OGóLNODOSTĘPNYCH]. Nowy system killstreak, misje, rewardy xp, samochody, samoloty, bombowce, ekwipunek, zrzuty zaopatrzenia, npc
Testować można na moim forum :)

#17 Hiroshima

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 327
Godlike

  • Postów:4 984
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Málaga
Offline

Napisano 20.11.2011 12:48

Tak czy siak Zabijaki nie uważam za wzór dla innych hostingów.


Widocznie nigdy nic tam nie miałeś. Osobiscie mam tam serwer już ponad rok. Graczy na nim nie brakuje, ścinek, lagów, czegokolwiek złego - ZERO.
Support też mają bardzo dobry.

OwnServer i tak ciągle psuje rynek, 1.35zł za slota w Wawie, nawet w tej ofercie LITE to ostre przegięcie.


Pakiet LITE z założenia służy do zrobienia sobie serwerka dla małej ilości graczy, po co za pusty serwer płacić 3zł/slot?
Poza tym nie Tobie ustalać cenę za slot :)

Dziwicie się że nawet Pukawka podupada na jakości. Większość targetu wybierze serwer za 1.35zł/slota, oczywiście znajdą się mądrzejsi co pomyślą przed kupnem.


Czyli chcesz nam powiedzieć, że jakość pukawki spadła przez zmniejszenie cen konkurencji? :lol:
Rozumując Twoim tokiem myślenia na podstawie tego co napisałeś ta jakość na pukawce powinna się poprawić, skoro ów "target" wybrał inny hosting jednocześnie zwalniając ilość wolnych miejsc na maszynie ograniczając tym samym ilość odpalonych procesów na niej :)

Już nie wtrącam się więcej do tego tematu. Ja wiem swoje, miałem "przyjemność" posiadać tam jeden serwer i za taką "przyjemność" to ja dziękuje.

nie ma za co

Jeżeli jakość się naprawdę poprawi , to może zmienię swoją opinie względem tego hostingu.


Poproś o serwer testowy, sprawdź i dopiero wtedy się wypowiadaj
  • +
  • -
  • 0

#18 Kapucha112

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 92
Zaawansowany

  • Postów:135
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 20.11.2011 17:56

Po co mi serwer testowy skoro niedawno konfigurowałem tam jeden serwer ;/

Skoro tak bardzo nalegasz to spróbuję niebawem zebrać kilka wykresów z fpsmeter.
Najlepiej z różnych pakietów.

Poza tym jeżeli inni schodzą z ceną to mniej osób kupuje u Ciebie. Co z tego że miejsce się zwalnia. Robisz promocję typu "przedłużenia po tej samej cenie" i nawet gdy znowu zapełnisz maszyny to tracisz sporo pieniędzy właśnie przez takie coś. Wtedy trzeba zrobić coś by ciągle zarabiać, zapełniasz maszyny do granicy wytrzymałości i dlatego jakość spada. Wydaje się to całkiem logiczne

Aktualnie mam też jeden serwer na Zabijace i nie ma szału.
Hosting jest dobry , stawki sms też niczego sobie.
Pisałem dwa tickety do supportu i na jedną odpowiedź czekałem około 26h, na drugą 13h. W sumie jedyną odpowiedź jaką otrzymałem to "proszę zreinstalować serwer".
//Ale to niestety nie temat o Zabijace, więc przepraszam za offtopa

Teraz wezmę się za fpsmeterki, jeżeli na większości które zrobię fps będą stabilne to znaczy że moja opinia dotycząca tej firmy jest już przedawniona i muszę ją zrewidować.

Pozdrawiam.

Użytkownik Kapucha112 edytował ten post 20.11.2011 20:57

  • +
  • -
  • 0
DiabloMod Reloaded? [90%]
Testowanie integracji poszczególnych sub-pluginów. Zwiększanie możliwości i optymalizacja kodu.
CodMod MW2 [100%]
Całkowicie nowy silnik z tworzeniem własnych klas z własnymi nazwami! Proste w obsłudze API, nie nawiązuje niczym do Codów podróbek [OGóLNODOSTĘPNYCH]. Nowy system killstreak, misje, rewardy xp, samochody, samoloty, bombowce, ekwipunek, zrzuty zaopatrzenia, npc
Testować można na moim forum :)

#19 OwnServer.pl

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:7
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 20.11.2011 20:32

Zapraszam do testowania za pomocą FPSMETER, wklej potem tutaj wykresy :)
  • +
  • -
  • 0

#20 ILikeSpam

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 29
Życzliwy

  • Postów:190
  • Lokalizacja:Wieś
Offline

Napisano 05.01.2012 23:04

FPS może trzymają, ale lagi co chwilkę... Polecam zagrać na którymś z ich serwerów.
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych