Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Kilka słów wyjaśnienia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 mgr inż. Pavulon

    C35H60Br2N2O4

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 742
Godlike

  • Postów:6 881
  • Steam:steam
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Koniecpol
Offline

Napisano 05.10.2011 22:58

Kilka słów wyjaśnienia zanim zbanują mnie za samo logowanie się na forum.

Nie - Status(usunięty przez administrację) "Czas wystartować z konkurencyjnym forum na domenie .EU" miał charakter żartobliwy, o czym większość przekonała się po prostu wchodząc w moją "Stronę WWW" lub czytając komentarze.
Nie - Nie miałem i nie mam zamiaru tworzyć forum konkurencyjnego, o czym pisałem wielokrotnie kolorowym i innym którzy o to pytali.
Nie - Nie miałem nawet przez chwilę zamiaru czy ochoty wrócić na stanowisko o czym to administracja tak często pisze.
Tak - Domena ammx(dot)eu jest od początku do końca moja. Zarejestrowana dn.17/12/2010 21:31:13 GMT+0100.
Nie - Nie jestem właścicielem i nie mam dostępu do domeny amxx.pl.
Tak - Posiadam kopie bazy danych forum, bo jako admin byłem zobowiązany zabezpieczyć je.
Tak - Ustawiłem blokadę hotlinkowania, by wszystkie obrazki z domeny ammx(dot)eu wyświetlały jedną, ustaloną przeze mnie grafikę.
Nie - Nie robiłem nic z cache tego forum od kiedy nie jestem adminem.
Tak - Pozostałości grafik z adresem ammx(dot)eu to wina moich działań ze stycznia 2011r które to miały rozdzielić ruch na inny(e) serwer(y).
Tak - Wciąż są dostępne tematy w których grafiki wciąż kierują na domenę ammx(dot)eu choć administracja dowiedziała się o tym już jakiś czas temu.
Tak - Administracja postanowiła usuwać moje statusy, które to zawierały w większości dyskusje innych osób(w dużym stopniu właśnie administracji).
Tak - Administracja postanowiła również usuwać lub zmieniać wartość mojego pola "Strona WWW", chociaż adres ammx(dot)eu nie ma w sobie nic niezgodnego z regulaminem(przekierowanie na support ip.board).
Tak - Administracja jest agresywna i choć nie wydawało by się, że nie wypada to obraża mnie i innych użytkowników czy to na forum czy na priv.
Tak - Wyrażenie "amxx(dot)eu" zostało dodane do cenzury...

Sądząc po ostatnich akcjach z usuwaniem wszystkiego to i zapewne ten temat długo nie przetrzyma.

Jeżeli ma się on przerodzić w dyskusję z argumentami takimi jakich administracja używa w moich statusach to niech lepiej od razu zostanie zamknięty bo znudziło mi się obrażanie mnie.

p.s.

Jeżeli postanowicie mnie zbanować, to proszę tylko podanie powodu i informacje który(e) punkt(y) regulaminu złamałem.

Użytkownik mgr inż. Pavulon edytował ten post 05.10.2011 23:06

  • +
  • -
  • 2

#2 Drzanas

    Godlike

  • Power User

Reputacja: 329
Wszechpomocny

  • Postów:1 283
  • Steam:steam
  • Imię:Piotrek
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 05.10.2011 23:08

Tak - Administracja jest
agresywna i choć nie
wydawało by się, że nie
wypada to obraża mnie i
innych użytkowników czy to
na forum czy na priv.

Nie wszyscy ale się z tym zgodzę.
Swoją drogą to jak byłeś czerwony to jakoś wydaje mi się że forum było sprawniejsze.
  • +
  • -
  • 1

graphic.png


#3 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 553
Godlike

  • Postów:11 976
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 06.10.2011 12:49

Ustawiłem blokadę hotlinkowania, by wszystkie obrazki z domeny ammx(dot)eu wyświetlały jedną, ustaloną przeze mnie grafikę.

wystarczyło nas poinformować że nie podoba ci się wyświetlanie obrazków z twojego serwera
naprawa to jedno polecenie do mysql
wolałeś zrobić coś takiego nie chcę nawet tego komentować


Swoją drogą to jak byłeś czerwony to jakoś wydaje mi się że forum było sprawniejsze.

tak tak nasza wina że ktoś postanowił zrobić update ?

Tak - Wyrażenie "amxx(dot)eu" zostało dodane do cenzury...

skoro my zarządzamy forum to mamy prawo to zrobić

Tak - Ustawiłem blokadę hotlinkowania, by wszystkie obrazki z domeny ammx(dot)eu wyświetlały jedną, ustaloną przeze mnie grafikę.

JW zamiast nam o tym powiedzieć ty wolałeś zrobić coś takiego

reszta punktów jest całkowicie niepotrzebna
  • +
  • -
  • 0

#4 mgr inż. Pavulon

    C35H60Br2N2O4

  • Autor tematu
  • Przyjaciel

Reputacja: 1 742
Godlike

  • Postów:6 881
  • Steam:steam
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Koniecpol
Offline

Napisano 06.10.2011 13:04

naprawa to jedno polecenie do mysql wolałeś zrobić coś takiego nie chcę nawet tego komentować

JW zamiast nam o tym powiedzieć ty wolałeś zrobić coś takiego

To coś wam nie wyszło, bo wciąż "problem" występuje w wielu tematach.
Więc mam zgłaszać każdy kolejny temat? To jakiś żart, bo to wy odwołujecie się do moich plików a nie odwrotnie.

skoro my zarządzamy forum to mamy prawo to zrobić

Tak, wiem. Robimy co chcemy i nic uzasadniać nie musimy.

reszta punktów jest całkowicie niepotrzebna

A zwłaszcza te o zachowaniu administracji, bo jak widać to kolejny raz poruszany jest ten temat ( http://amxx.pl/topic...administratora/ ).
  • +
  • -
  • 0

#5 ogury

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 43
Pomocny

  • Postów:438
  • Lokalizacja:Internet
Offline

Napisano 06.10.2011 14:49

Chyba serio lepiej poszukać jakiegoś innego forum...

#6 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 553
Godlike

  • Postów:11 976
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 06.10.2011 15:03

ogury dowidzenia nikt cię nie trzyma :)

To coś wam nie wyszło, bo wciąż "problem" występuje w wielu tematach.

cache ? jak nie to zostanie to poprawione spokojnie


Tak, wiem. Robimy co chcemy i nic uzasadniać nie musimy.

tak zieloni , niebiescy i czerwoni podejmują decyzje nie musimy się z każdą tłumaczyć użytkownikom


A zwłaszcza te o zachowaniu administracji, bo jak widać to kolejny raz poruszany jest ten temat

sam to wymuszasz też jesteśmy ludźmi za wasze zachowanie jest poniżej krytki
  • +
  • -
  • 0

#7 R3X

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 987
Godlike

  • Postów:4 248
  • Lokalizacja:Nie
Offline

Napisano 06.10.2011 15:16

*
Popularny

Te dyskusje to były głównie wjazdy byłych, zawiedzionych obecnych stanem, członków załogi forum na obecnych. A i co już kiedyś podkreślałem wszyscy (poza GoQ) odeszli z własnej decyzji. Prawda jest taka, że gdyby nie my, to z forum niedługo zostałby screen w googlowskim archwium. Byłoby szkoda, bo lepszego forum o AMXX nie ma w Polsce, ani nawet w naszej części Europy.

Co do agresji to niestety muszę się zgodzić, ale gdyby te ataki były skierowane bezpośrednio do mnie też bym się pewnie wkurzył.

Ogólnie to odpierdzielacie panowie :P Choć pewnie nie znam wielu szczegółów, nie widzę sensu tej kłótni i straszeniem otwarcia konkurencyjnego forum, nawet w żartach. Chcecie zrobić coś dla społeczności AMXX to wracajcie, gadka byle na złość amxx.pl nikomu nie przyniesie zysku (no może oprócz odrobiny satysfakcji :D).
  • +
  • -
  • 5

#8 mgr inż. Pavulon

    C35H60Br2N2O4

  • Autor tematu
  • Przyjaciel

Reputacja: 1 742
Godlike

  • Postów:6 881
  • Steam:steam
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Koniecpol
Offline

Napisano 06.10.2011 15:41

Ok, jeszcze jedno "ale".
Dostałem właśnie warna.

Ostrzeżony przez Notatki
Onyke Notatka została zapisana 06 październik 2011 - 16:34
Poziom ostrzeżenia został zwiększony
Profil użytkownika(strona "O mnie" itd) ma być jego profilem a nie reklamą (jakiegoś forum, serwera), czy czymś innym nie na temat.

Po części się z nim zgadzam bo taki punkt jest w regulaminie i chyba sam go dodawałem, ale taka sytuacja nigdy by nie miała miejsca gdyby ktoś nie usuwał/zmieniał "Strony WWW" w moim profilu.
Cenzurować posty itd możecie, ale co macie do strony www która nie łamie regulaminu?

Aktualnie adres strony odzyskałem dzięki jednemu z kolorowych który również usunął zawartość strony "O mnie" zanim otrzymałem ostrzeżenie, ale warna po tym dostałem i niesmak pozostał.


Edit:
A jednak kilka minut temu komuś moja "Strona WWW" nie spodobała się i postanowił ją usunąć...
W takim razie pozostaje mi ją umieścić chyba tylko w sygnaturce ;)

Użytkownik mgr inż. Pavulon edytował ten post 06.10.2011 20:38

  • +
  • -
  • 0

#9 mgr inż. Pavulon

    C35H60Br2N2O4

  • Autor tematu
  • Przyjaciel

Reputacja: 1 742
Godlike

  • Postów:6 881
  • Steam:steam
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Koniecpol
Offline

Napisano 06.10.2011 20:45

Tak jest, agresja :)
Ale po części prawda. Najlepiej byłoby tu nic się nie odzywać bez względu na to co wyprawiają inni bo to i tak nic nie da.

Edit:
Dzięki za poprawę ;)

p.s.
Szkoda, że na tym forum nie obowiązuje zasada "przekleństwo bez litery to też przekleństwo", ale po co skoro administracja i tak może wyrażać się tak bez ograniczeń?
Hiroshima (06.10.2011 20:55):
"byłoby" jeśli już

Użytkownik mgr inż. Pavulon edytował ten post 06.10.2011 21:05

  • +
  • -
  • 0

#10 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 553
Godlike

  • Postów:11 976
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 06.10.2011 21:31

Szkoda, że na tym forum nie obowiązuje zasada "przekleństwo bez litery to też przekleństwo", ale po co skoro administracja i tak może wyrażać się tak bez ograniczeń?

jakże to ciekawe i interesujące

Ale po części prawda. Najlepiej byłoby tu nic się nie odzywać bez względu na to co wyprawiają inni bo to i tak nic nie da.

a w tej bajce były smoki ?
  • +
  • -
  • 0

#11 sharkowy

    Lokalna anomalia sejsmiczna o nieustalonej genezie.

  • Przyjaciel

Reputacja: 113
Zaawansowany

  • Postów:1 981
Offline

Napisano 06.10.2011 21:56

Ale po części prawda. Najlepiej byłoby tu nic się nie odzywać bez względu na to co wyprawiają inni bo to i tak nic nie da.


To po cholore wy* komentujecie nasze poczynania? odeszliście* z własnej woli, nikt was nie wyganiał. Nie wiem po co to trollowanie**...

* - ex-admini
** - "krytyka" goq'a
  • +
  • -
  • 0

#12 sebul

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 035
Godlike

  • Postów:5 411
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 06.10.2011 21:59

Nie jestem po niczyjej stronie i nie będę się też wypowiadał kto tutaj jest winny, bo nie wiem wszystkiego, ale czytając to co jest ogólnodostępne na ten temat, to nic tylko śmiać się z tego albo płakać, bo ogólnie zachowanie z obydwu stron jest dziecinne i chyba nie na miejscu.
  • +
  • -
  • 0

Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo


#13 mgr inż. Pavulon

    C35H60Br2N2O4

  • Autor tematu
  • Przyjaciel

Reputacja: 1 742
Godlike

  • Postów:6 881
  • Steam:steam
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Koniecpol
Offline

Napisano 06.10.2011 22:15

Shark, jak już usunąłeś post na który odpowiadałem to i ten mój mogłeś usunąć, bo w ten sposób powstał jeszcze dziwniejszy twór.
A po cholerę komentujemy to co się dzieje? Bo tak ja jak i inni "ex-admini" i nie tylko poświęciliśmy temu forum wiele godzin od strony technicznej i merytorycznej, a to co się dzieje daleko odbiega od ideału(stanu do zniesienia).

Nawet ten przykład posta usuniętego przez Sharka. Zawierał on przekleństwa/wulgaryzmy(z gwiazdką lub dwiema) skierowanymi w moją stronę i co zrobił z tym Hiroshima? Nic. Wolał poprawić błąd w moim poście. Dopiero Shark interweniował.
  • +
  • -
  • 0

#14 sharkowy

    Lokalna anomalia sejsmiczna o nieustalonej genezie.

  • Przyjaciel

Reputacja: 113
Zaawansowany

  • Postów:1 981
Offline

Napisano 06.10.2011 22:19

Shark, jak już usunąłeś post na który odpowiadałem to i ten mój mogłeś usunąć, bo w ten sposób powstał jeszcze dziwniejszy twór.


Też fakt.

A po cholerę komentujemy to co się dzieje? Bo tak ja jak i inni "ex-admini" i nie tylko poświęciliśmy temu forum wiele godzin od strony technicznej i merytorycznej, a to co się dzieje daleko odbiega od ideału(stanu do zniesienia).


Tylko Ty ;) nie będę wypowiadał się na temat Portka czy Abesa, po prostu nie ma co, i nie ten temat od tego. Ale skoro odeszliście, to co was tak po prawdzie interesuje to co się dzieje teraz? może wam się wszystko nie podobać, ale i tak tego nie zmienicie.

Użytkownik rpk. shark edytował ten post 06.10.2011 22:21

  • +
  • -
  • 0

#15 Drzanas

    Godlike

  • Power User

Reputacja: 329
Wszechpomocny

  • Postów:1 283
  • Steam:steam
  • Imię:Piotrek
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 06.10.2011 22:20

Pavulon z własnego doświadczenia wiem że z administracją się nie wygra. Jak niektórzy sobie coś wmówią to "mów do słupa a słup jak d*pa".
  • +
  • -
  • 2

graphic.png


#16 mgr inż. Pavulon

    C35H60Br2N2O4

  • Autor tematu
  • Przyjaciel

Reputacja: 1 742
Godlike

  • Postów:6 881
  • Steam:steam
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Koniecpol
Offline

Napisano 06.10.2011 22:29

Ale skoro odeszliście, to co was tak po prawdzie interesuje to co się dzieje teraz?

Ale czy odejście ze stanowiska oznacza wykreślenie ze społeczności?
Jeżeli nie, to czemu od razu zakładasz:

i tak tego nie zmienicie.

Każdy użytkownik ma chyba prawo wypowiedzieć się na temat tego co mu na forum nie podoba się oraz co i jak można by zmienić itd?
A jeżeli oznacza wykreślenie to nie było drugiego pytania.
  • +
  • -
  • 0

#17 sharkowy

    Lokalna anomalia sejsmiczna o nieustalonej genezie.

  • Przyjaciel

Reputacja: 113
Zaawansowany

  • Postów:1 981
Offline

Napisano 06.10.2011 22:37

Ja Twoje odejście odebrałem jako "skreślenie ze społeczności forum", dlatego że przestałeś się udzielać, odwiedzać forum (przez pewien okres czasu). Coś na podobe kurka ^^ wiesz co mam na myśli.
  • +
  • -
  • 0

#18 Portek

    Kończymy zabawę, permanentna emerytura!

  • Przyjaciel

Reputacja: 976
Master

  • Postów:3 007
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Częstochowa
Offline

Napisano 07.10.2011 07:43

Nie wiem po co to trollowanie**

Do trollowania to mu dużo brakuje, krytyka też potrafi być budująca - o ile potrafi się ją przyjąć z pewną dozą pokory.

Tylko Ty ;) nie będę wypowiadał się na temat Portka czy Abesa, po prostu nie ma co, i nie ten temat od tego. Ale skoro odeszliście, to co was tak po prawdzie interesuje to co się dzieje teraz? może wam się wszystko nie podobać, ale i tak tego nie zmienicie.

Wiesz co mnie najbardziej irytuje? Właśnie takie podejście do sprawy, jak miałem rangę to było lizanie d*py, jaki to on dobrych och-ach, a jak odszedłem to zaczęła się fala krytyki że nic nie robiłem. To co najbardziej irytuje mnie w pracy administratora to fakt że niektóre zmiany i poświęcony czas widzi tylko on i garstka osób - jak Portuś odbierał telefony w okolicach północy że coś nie tak to wchodził, jak Portuś aktualizował silniki, jak Portuś poświęcał na to swój prywatny czas to było dobrze. Szkoda że większość nie wie że pomagałem przy aktualizacji silnika IPB, na długo po tym jak odszedłem, po co? Nie dla rozgłosu, pieniędzy, nie dla chęci powrotu, ale zwyczajnie dlatego że mi na tym forum zależy! Szkoda że tego tak naprawdę większość nie widzi...

Starej załogi nie wkurza to że odeszli i teraz chcą dopiec innym, tylko fakt że zapanowała jakaś dziwna moda na udupianie każdego, za byle co, jakieś śmieszne kasowanie czy to postów, czy prywatnych statusów, edycja profili, gdzie regulamin łamany nie był. Ostatnio nawet statusy tak przeszkadzały niektórym że zostały wyłączone ze strony głównej - nie wiem czy u wszystkich, w grupie czy też u "niewygodnych" osób, ale to zaczyna być paranoja. Inwigilacja i dyktatura....
  • +
  • -
  • 4

serwer-1.png
IP: ts3.cserwerek.pl


#19 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 553
Godlike

  • Postów:11 976
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 07.10.2011 14:58

my staramy się ogarnąć burdel powstały po update forum ( co byłą głupotą ) a wy swoją niekonstruktywną krytyką nie pomagacie ani troche
  • +
  • -
  • 0

#20 Gufinsky

    Wszechwiedzący

  • Power User

Reputacja: 267
Wszechwidzący

  • Postów:591
  • Imię:Kuba
  • Lokalizacja:localhost
Offline

Napisano 07.10.2011 15:26

Czyli nastały takie czasy, że jak w profilu, statusie, sygnaturze masz coś o administracji, tym forum itp to jest usuwane.
Dołączona grafika

Użytkownik Gufinsky edytował ten post 07.10.2011 15:27

  • +
  • -
  • 2




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych