Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
GmAMXBans

[L$P] Wyróżnienie twojego bana na liścieWyróżnia wiersz na liście z banami dot. ciebie

GmAMXBans

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 L0rdS^P0l4K

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 117
Zaawansowany

  • Postów:197
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Denis
  • Lokalizacja:Tarnowskie Góry
Offline

Napisano 29.01.2011 14:09

Edycja, a właściwie dodanie jednego warunku, zmotywowana odpowiedzią w temacie:
http://amxx.pl/wyroz...ana-t42053.html

Gdy ktoś ma bana i wejdzie na listę zbanowanych, od razu zobaczy na czerwono wiersz w którym jest ban dot. jego IP.
* Otwieramy plik

./templates/darkgold/ban_list.tpl
podałem ścieżkę do stylu darkgold, należy oczywiście to zamienić na taki jaki używamy aktualni sztyl :-)
thx Manniak :-)
A. Dla tych którzy nie korzystają z podświetlania wygasłych banów
1. Wyszukujemy kod:
<tr onclick="NewToggleLayer('layer_{$ban_list.bid}')" class="list">
2. Zamieniamy na:
{if isset($check_id) AND $ban_list.bid ==  $check_id}
		                 		<tr  onclick="NewToggleLayer('layer_{$ban_list.bid}')" class="list"  style="background: none repeat scroll 0% 0% rgb(150, 50, 50);">
 						{else}
	                     		<tr  onclick="NewToggleLayer('layer_{$ban_list.bid}')" class="list">
						{/if}

B. Dla tych którzy korzystają z podświetlania wygasłych banów:
1. Wyszukujemy kod:
<tr onclick="NewToggleLayer('layer_{$ban_list.bid}')"  class="list" {if $ban_list.ban_end < $smarty.now &&  $ban_list.ban_length>0} style="background: none repeat scroll 0% 0%  rgb(100, 100, 100);"{/if}>
2. Zamieniamy na:
{if isset($check_id) AND $ban_list.bid == $check_id}
				                 <tr onclick="NewToggleLayer('layer_{$ban_list.bid}')" class="list" style="background: none repeat scroll 0% 0% rgb(150, 50, 50);">
						{else}
		                 		<tr onclick="NewToggleLayer('layer_{$ban_list.bid}')" class="list" {if $ban_list.ban_end < $smarty.now && $ban_list.ban_length>0} style="background: none repeat scroll 0% 0% rgb(100, 100, 100);"{/if}>
						{/if}

Uwaga: Jeżeli nie korzystasz jeszcze z podświetlania wygasłych banów, możesz od razu z tą edycją wprowadzić to o czym napisałem wcześniej :D Wystarczy że po wykonaniu punktu A1 przejdziesz do B2.
DEMO:
Dołączona grafika
Jeżeli ktoś chciałby wykorzystać moje modyfikacje do czegokolwiek masowego :-) Zasymilować ze swoim dodatkiem później opublikowanym szerszej ilości użytkowników, proszę o dodanie do stopki:
Edited by <a target="_blank" href="http://www.webpolak.pl">L0rd$^P0|4K - webpolak.pl</a>

  • +
  • -
  • 4

#2 Manniak

    Zaawansowany

  • Zbanowany

Reputacja: 6
Nowy

  • Postów:127
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 29.01.2011 14:29

Dziala, dziekuje :D Myślę, że to się przyda wielu osobą dodam jeszcze z twojego poprzedniego tematu jakby ktos niewiedzial co edytowac

1. Otwieramy plik

./templates/darkgold/ban_list.tpl

Nie wiem czy jest to w domyślnym stylu czy nie dlatego domyślnie piszę dla stylu darkgold. Oczywiście zależy to od nazwy stylu-folderu.

Jeszcze raz dzieks!

Użytkownik Manniak edytował ten post 29.01.2011 14:29






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych